تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 9 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 9 شهریور 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 404 دلار است.که نسبت به 24 ساعت گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش قیمت 1.25% داشته است. اتریوم نزدیک به مقاومت 407 دلار حرکت می کند .چنانچه از این مقاومت عبور کند احتمال رسیدن به بالاتر از سطح 415 نیز وجود دارد.در حال حاضر نزدیکترین حمایت نیز در ناحیه 378 دلار وجود دارد.اتریوم نیز خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته است و بنظر می رسد در آستانه شروع یک حرکت افزایشی می باشد.با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

اندیکاتور باندبولینگر محدوده 365 تا 442 را برای حرکت اتریوم در این تایم فریم نشان داده است.خطوط ichimocu هنوز کاهش قیمت اتریوم را نشان می دهد.اندیکاتور sar نیز ادامه کاهش قیمت در این تایم فریم را پیش بینی کرده است.


اندیکاتور rsi اندکی بالاتر از سطح 50 حرکت می کند و نشان می دهد احتمال افزایش قیمت آن وجود دارد.اندیکاتور adx از احتمال کاهش قیمت کم قدرت در تایم فریم روزانه گزارش می کند.اندیکاتور macd نیز در این تایم فریم سیگنال فروش داده است.

تحلیل اتریوم امروز 9 شهریور 99
تحلیل اتریوم

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 9 شهریور 99

هنوز نشانه ی مثبتی برای تغییر روند اتریوم در تایم فریم روزانه گزارش نشده است اما احتمال تغییرات مثبت قیمت در تایم فریم های کوتاه تر وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 8 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 9 شهریور 99  ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا