تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 9 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 9 مهر 99 ، اتریوم روز گذشتته بین از 346 دلار تا 360 دلار صعود داشت اما دوباره کاهش قیمت داشت و قیمت کنونی این ارز 356 دلار است.اتریوم کاملا یک روند خنثی را نشان میدهد،پس  از گذشت چند روز هنوز موفق نشده که مقاومت کلیدی و مهم 369 دلار را بشکند،تا نزدیکی این خط هم رفته ،اما دوباره به علت کاهش تقاضا نزول قیمت داشته است.در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم 9 مهر 99

تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه دو خط conversion و baseline ایچیموکو در شرایط خوبی نیستند.همچنین کندل ها هنوز پایین ابرکو قرار دارند.شاخص SAR نشان بیانگر روند نزولی است.

تحلیل تکنیکال اتریوم 8 مهر 99 تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال اتریوم 8 مهر 99 تایم فریم روزانه

میانگی متحرک باند بولینگر درگیر کندل های روزانه است و بی روندی را در بازار نشان می دهد.دو خط مکدی وسیگنال و شاخص RSI نیز بیانگر یک بازار خنثی هستند.موضوعی که در اتریوم بسیار حائز اهمیت است این است که چه زمانی مقاومت 369 دلار را خواهد شکست،که اگر این اتفاق بیفتد میتوان گفت این ارز حرکت صعودی خود را اغاز کرده است


تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال اتریوم 8 مهر 99 تایم فریم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال اتریوم 8 مهر 99 تایم فریم 4 ساعته

شاخص SAR نشان دهنده یک روند نزولی است.دو خط conversion و baseline نیز در شرایط خوبی نیستند.شاخص RSIبیانگر کاهش سرعت روند صعودی در بازار است.خط روند نزولی نیز در تایم فریمم 4 ساعته هنوز شکسته نشده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 09 تیر 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

نتیجه کلی تحلیل اتریوم امروز 9 مهر

همه چیز در نمودار اتریوم بیانگر روندی خنثی در بازار است.زمانی که اتریوم مقاومت 369 دلار را شکستته و قیمت بالای این محدوده تثبیت شود،میتوان گف اتریوم حرکت صعودی خود را اغاز کرده است.اگر هم اتریوم ریزش داشته باشد،اولین جایی که حمایت میشود 331 دلار است.

صرافی ایرانی کارت

 

این تحلیل صرفا نظر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 9 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا