تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 9 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 9 آذر 99 ، با رشد بیت کوین، اتریوم هم روز گذشته تا محدوده ۵۴۷ دلار رشد داشت، این ارز موفق نشد مقاومت ۵۵۰ دلار را شکت دهد و هم‌اکنون باقیمت ۵۳۷ دلار در حال معامله شدن است. پس اولین مقاومتی که سد راه اتریوم است سطح ۵۵۰ دلار است و اولین حمایت مهم اتریوم سطح ۵۳۳ دلار است، اگر محدوده ۵۵۰ دلار شکسته شود تارگت بعدی ۵۷۶ دلار خواهد بود. صعود اتریوم در صورتی اتفاق می‌افتد که بیت کوین ریزش قیمت نداشته باشددامیننس اتریوم نیز نسبت به روز گذشته تغییرات چندانی نداشته است. در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد، البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آن‌ها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 9 آذر 99

تایم فریم روزانه

خط converions ایچیموکو ، هنوز شرایط خوبی ندارد و باید ببینیم کندل امروز نسبت به این خط ، چگونه بسته خواهد شد .

تحلیل اتریوم امروز 9 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.9

در این تایم فریم، شاخص RSI بالای سطح ۵۰ است و وضعیت نسبتاً خوبی دارد، شاخص SAR نیز هنوز روندی نزولی را نشان می‌دهد. در این تایم فریم خط روند صعودی قابل‌مشاهده است.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل اتریوم امروز 9 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.9

در تایم فریم ۴ ساعت، شاخص RSI بالای سطح ۵۰ است و فعلاً شرایط خوبی دارد، شاخص SAR نیز روندی صعودی را نشان می‌دهدبه‌هرحال مقاومت ۵۵۰ دلار، سطح مهمی است که باید به‌صورت کامل شکسته شود.


کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 9 آذر 99

اتریوم برای صعودهای بعدی باید سطح ۵۵۰ دلار را قطع کند، اگر این سطح کاملاً شکسته شود تا رسیدن به ۵۷۶ دلار راه سختی را در پیش نخواهد داشت. در صورت ریزش قیمت اولین محدوده حمایتی ۵۳۳ دلار و بعد ۵۱۵ دلار خواهد بود. حرکت اتریوم بسیار وابسته به بیت کوین است  و اگر بیت کوین ریزش داشته باشد، قطعاً اتریوم نیز دچار کاهش قیمت خواهد شد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 9 آذر 99 ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 4 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLsXi


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا