اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتریوم و هدف 700 دلاری

اتریوم از پایین ترین سطح هفته گذشته ، جهش شدیدی داشت و این امر وابسته به افزایش قیمت بیت کوین شد . در حال حاضر اتریوم با قیمت 590 دلار در حال معامله شدن است . تحلیلگران خوشبین هستند که اتریوم در روزها و هفته های آینده با حفظ سطوح تکنیکالی خود به صعود ادامه خواهد داد .

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

انتظار می رود اتریوم بازهم رشد کند

ادواردکلپس ، معامله گر برجسته اخیرا متذکر شد که اتریوم تا رسیدن به 700 دلار مقاومت های سرسختی سر راه خود ندارد . همان طور که در نمودار مشهود است ، مقاومت سنگین بعدی 700 دلار خواهد بود  .البته اگر اتریوم همچنان بالای 360 دلار باقی بماند . آخرین بار در اواسط سال 2018 بود که اتریوم به این سطح رسید . 700 دلار از اهمیت فنی بالایی برخوردار است .

نمودار قیمت اتریوم

کوین کده

تحلیلگران دیگر نیز نسبت به اتریوم خوش بین هستند . همان طور که قبلا گزارش شد ، یکی از سرمایه گذاران نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می داد اتریوم علی رغم ریزش اما همچنان سطح پشتیبانی کلیدی را داشت . این پشتیبانی از زمان رشد اتریوم در اوایل نوامبر به خوبی خود را نشان  داده است . تحلیل گران می گویند که اتریوم با نگه داشتن این سطح حمایت کلیدی می تواند دوباره صعود کند .

نمودار قیمتی اتریوم


اتریوم 2 برای کاهش تورم ، قیمت ها را افزایش می دهد

تحلیلگران Messari  اخیرا در مورد تاثیرات احتمالی عرضه اتریوم 2 در ارتقا قیمت نوشتند که با این استدلال عرضه اتریوم 2 ، با افزایش قیمت ، تورم را کاهش می دهد .

بیشتر بخوانید:  پربازدیدترین رمز ارز سال، شیبا اینو

” مشارکت در اتریوم 2 در ابتدا کم خواهد بود اما به مرور زیاد خواهد شد چرا که دارندگان اتریوم به تدریج با Beacon chain راحت تر خواهند شد و اتریوم بیشتری را در این قرار داد ، سپرده گذاری خواهند کرد . نتیجه این است که انتشار خالص اتریوم 2 می تواند به طور قابل توجهی کمتر از آن چه در نمودار فوق پیش بینی شده است ، باشد . برخی حتی تا آن جا پیش رفته اند که می گویند اتریوم 2 در واقعا باعث کاهش عرضه اتریوم در طول زمان خواهد شد . یافرض ثابت ماندن تقاضا برای اتریوم ، قیمت آن باید با گذشت زمان افزایش یابد زیرا قیمت به طور طبیعی برای تامین تقاضای بازار افزایش خواهد یافت .


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا