اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رکورد فاندامنتال دیگری از سوی شبکه اتریوم شکسته شد

رکورد فاندامنتال دیگری از سوی شبکه اتریوم شکسته شد

به گزارش زوم ارز، شبکه اتریوم به رکورد فاندامنتال دیگری دست یافت و تعداد آدرس‌های آن به 69 میلیون واحد رسید و این نقطه عطف در طی رالی کوتاه مدت ریکاوری قیمت اتریوم بدست آمد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حالی که اتریوم فاصله بسیار زیادی با اوج قیمت خود دارد، حجم تراکنش های این شبکه در سطوح سپتامبر تا اکتبر سال گذشته باقی مانده است.

دلیل افزایش تعداد آدرس ها به احتمال زیاد به ترند شدن دوباره صنعت توکن های NFT ربط دارد چرا که ناگهان از ابتدای ژانویه مجدداً فعالیت این صنعت شروع به رشد کرده است.

کوین کده

با توجه به داده های زنجیره ارائه شده، رشد شبکه اتریوم را می‌توان با ثبات و پیشرونده در نظر گرفت و این شبکه فقط در تابستان گذشته بود که جهش بزرگی را تجربه نمود.

با مقایسه دو نمودار، واگرایی بین دو شاخص رشد شبکه و رشد تقاضا به وضوح مشخص است و نتیجه آن باید منجر به اقدام قیمت شود.

بدون هیچ گونه حرکت مثبتی در بازار، اتریوم هم اکنون در وضعیت بدی قرار گرفته اما در عین حال، کارمزد شبکه با رشد بسیار شدید طی چند ماه گذشته مواجه شده است.

همانطور که نرخ سوزاندن اتریوم نشان می‌دهد، کاربران بطور فعال در حال کار بر روی این شبکه هستند و از این رو، می‌توان نتیجه گرفت که آنها در حال خرید هستند اما از آنجایی که کل بازار ارزهای دیجیتال با اصلاحی 20 الی 30 درصدی مواجه شده، اتریوم گزینه دیگری جز پیروی از روند کلی بازار نداشته چرا که بخش عمده ‍ای از وضعیت بازار ارزهای دیجیتال را احساسات سرمایه گذاران تشکیل می‌دهد.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی دستگاه مجازی Ethereum DevNet توسط کاردانو

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به وضعیت و آینده اتریوم چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: یوتودی


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا