صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیشی گرفتن USDC در شاخص های مختلف از اتر

پیشی گرفتن USDC در شاخص های مختلف از اتر

به گزارش زوم ارز، الیاس سیموس محقق شبکه اتریوم وضعیت اکو سیستم مدرن بین شبکه ای را نشان داد که این موضوع بیانگر مهم ترین پل ها است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با توجه به اظهارات صورت گرفته از سوی آقای سیموس در Dune Analytics که یکی از برترین شرکت ها در زمینه داده های On-Chainاست، استیل کوین USDC هم اکنون بیشترین استفاده از پل های شبکه اتریوم را دارد.

در این پل ها، پروتکل هایی که لایه یک اتریوم را با سایر بلاکچین ها یا راه حل های مقیاس پذیری قابل همکاری می‌کند صورت می‌گیرد و تقریباً 1.2 میلیارد دلار USDC قفل شده است.

جالب است بدانید که رمز ارز WBTC مسئول 1 میلیارد دلار نقدینگی است و این در حالی است که اتریوم و WETH مجموعاً 811 میلیون دلار نقدینگی ایجاد کردند.

همچنین استیبل کوین هایی همچون USDT و DAI نیز سهم قابل توجهی از کل ارزش قفل شده را در این حوزه به ترتیب با 693 میلیون دلار و 606 میلیون دلار در اختیار دارند.

همانطور که قبلاً توسط U.Today پوشش داده شد، رمز ارز USDC سریعترین رشد در میان تمامی استیبل کوین ها را در اختیار داشته و در ماه آگست مقیاس پذیری شبکه اتریوم را گسترش داد.

بیشتر بخوانید:  رییس SEC از رویکرد کمپانی‌های رمز ارز با قوانین صحبت کرد

از نظر شبکه های متصل به اتریوم، بریج های پالیگان – اتریوم بیشترین فعالیت را دارند و سه رمز ارز AVAX ،MATIC و FTM سه مورد برتر این موضوع هستند.

رمز ارز ماتیک تقریباً نیمی از کل ارزش کل قفل شده موجود در اکوسیستم های اتریوم را بر عهده دارد و این رقم 2.42 میلیارد دلار است و رمز ارز AVAX نیز 1.37 میلیارد دلار ارزش قفل شده و در رتبه سوم رمز ارز FTM ،494 میلیون دلار ارزش کل قفل شده دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا