اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Ethereum از 800 دلار فراتر می رود ، اما هنوز با اوج قیمت خود فاصله دارد …

Ethereum ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ ، از 6 مه 2018 برای اولین بار به سطح 800 دلار رسیده است.اکنون سقف بازار آن یکبار دیگر به 91.7 میلیارد دلار رسیده است و از Godman Sachs ، Uber  و غول شرکت های مسافرتی Booking.com پیشی گرفته است.  

سلام کریپتو

پروتکل های DeFi بالغ بر 15 میلیارد دلار است.

در 3 ژانویه ، بر اساس داده های ارائه شده توسط DeFi Pulse ، اکوسیستم مالی غیرمتمرکز DeFi)) که در درجه اول از طریق بلاک چین Ethereum تأمین می شود ، همچنین ارزش کل قفل شده از 15 میلیارد دلار عبور کرد.

MakerDAO (3.06 میلیارد دلار) ، کامپوند (2.16 میلیارد دلار) و Aave (2.15 میلیارد دلار) سه پروتکل برتر هستند که با   Uniswap  (1.87 میلیارد دلار) در یک پایه مو قرار دارد.

یک سال پیش ، کل اکوسیستم DeFi فقط 658 میلیون دلار ارزش داشت ، درست چند ماه قبل از اینکه در تابستان سال گذشته در خط مقدم کل صنعت ظاهر شود.اتریوم نیز از آنچه که دقیقاً یک سال پیش در آن معامله می شد ، 485 درصد سود خیلی خوبی داشت.

Ethereum هنوز 44 درصد نسبت به نقطه ی اوج پیشین خود فاصله دارد.همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، اخیراً بزرگترین ارز رمزنگاری شده بازار پس از عبور از سطح 34000 دلار ، بالاترین سطح تسلط خود را از اواسط سال 2017 به دست آورده است.

صرافی ایرانی کارت

جفت ارز ETH / BTC تنها در شش روز گذشته 16 درصد کاهش یافته است اما به نظر نمی رسد که دوباره ریزش داشته باشد .

در حالی که بیت کوین قبلاً به بالاترین حد خود در دسامبر 2017 رسیده است ، Ethereum هنوز 44 درصد از رسیدن به اوج سال 2018 خود ($1442) فاصله دارد.

منبع : u.today


بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید:  ادغام شدن توییتر با شبکه لایتنینگ بیت کوین

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا