اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

صعود قیمت کارمزد های اتریوم

صعود قیمت کارمزد های اتریوم

به گزارش زوم ارز، در طول افزایش نوسانات در بازار ارز های دیجیتال، معامله گران تمایل بیشتری به تراکنش بین یکدیگر و صرافی های مختلف دارند که سپس منجر به افزایش کارمزد می‌شود و گاهی اوقات می‌تواند مانعی برای کسانی باشد که تمایلی به جابجایی وجوه خود بدون پرداخت 50 دلار را ندارند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در اوج فعالیت معاملاتی، کارمزد گس اتریوم به رکورد 905 واحد Gwei رسید. بزرگترین مصرف کننده گس صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ بود که مسئول 16 درصد گس مصرفی اتریوم معرفی شد.

پس از افزایش قیمت و پس از اینکه نوسانات در بازار ارز های دیجیتال به حالت عادی بازگشت، قیمت گس میانه عادی خود یعنی 150 واحد Gwei رسید.

کوین کده

در ساعات معاملات صبح، اتریوم در عرض یک ساعت 20 درصد از ارزش خود را از دست داد اما تقریباً بلافاصله به بالای 3890 دلار رسید و در حال حاضر این دارایی به آرامی در حال ریکاوری خود است و در زمان نگارش این خبر اتریوم در سطح قیمت 4204 دلار معامله می‌شود و در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

اولین شاخص های بهبود قیمت در حال ظاهر شدن هستند و معامله گران به طور مداوم وجوه خود را به صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز منتقل می‌کنند تا سود ببرند و از هر دو بازار بیت کوین و اتریوم خارج شوند.

بیشتر بخوانید:  آیا بیت کوین قابل هک شدن است؟

اتریوم وضعیت بهتری نسبت به تمامی رقبای خود دارد و به عنوان مثال یکی از اصلی ترین رقبای اتریوم یعنی کاردانو در سطح قیمت 1.37 دلار قرار دارد و کاهش قیمتی حدوداً 11 درصدی را طی شبانه روز اخیر متحمل شده است.

تحلیل شما همراهان زوم ارز آینده اتریوم چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا