اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: شبکه اتریوم همچون یک بمب ساعتی است

خبر جدید: شبکه اتریوم همچون یک بمب ساعتی است

به گزارش زوم ارز، اتریوم اخیراً در وضعیت بدی قرار داشته چرا که به دنبال کاهش قیمت بیت کوین این رمز ارز نیز با فشار فروش مواجه شده و همین موضوع این رمز ارز را در موقعیت سختی قرار داده است و بنظر می‌رسد در حال ورود به یک بازار خرسی دیگر هستیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این دارایی برای اولین بار طی دو ماه اخیر به زیر سطح قیمت 2700 دلار نیز رسید و در ماه سپتامبر با نوسانات شدیدی مواجه شد و با این وجود تحلیلگر ارز های دیجیتال لارک دیویس با توجه به معیار های مختلف معتقد است که اتریوم به احتمال زیاد در آستانه یک انفجار است.

اخیراً حجم ذخایر اتریوم در صرافی ها کاهش یافته و البته این موضوع فقط مختص اتریوم نیست و بیت کوین نیز چنین شرایطی را تجربه می‌کند و این موضوع برخلاف بازار های گاوی قبلی است و سال 2021 سالی غیرمنتظره برای بازار ارز های دیجیتال بوده است.

کوین کده

به جای افزایش ذخایر صرافی ها با افزایش قیمت، معکوس این اتفاق رخ داده و در اوج بازار گاوی سال جاری 21 میلیون اتریوم در صرافی های متمرکز وجود داشت و اما در شرایطی که بازار در نقاط مختلف افت کرده و بهبود یافته موجودی صرافی ها کاهش یافته است و در حال حاضر حدوداً 18 میلیون اتریوم در صرافی های متمرکز وجود دارد که نشان دهنده 15 درصد کاهش نسبت به اوج بازار گاوی است.

بیشتر بخوانید:  بری سیلبرت خواهان خرید بیت کوین است

لارک دیویس تحلیلگر ارز های دیجیتال درباره کاهش موجودی صرافی ها گفت:

در حال حاضر حدود 3 میلیون اتریوم کمتر در صرافی ها در مقایسه با زمانی که قیمت در بالاترین سطح خود قرار داشت وجود دارد و همین موضوع اتریوم را به یک بمب ساعتی تبدیل کرده است.

بنظر شما چنین اتفاقی برای اتریوم رخ خواهد داد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  NewsBTC


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا