اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتریوم به ورد پرس می آید!

تبلیغات انلاین با اتریوم رمزگذاری می شود!

با توجه به توضیحات 10 دسامبر که در وب سایت رسمی وردپرس منتشر شده است ، یک افزونه جدید رمزنگاری به ناشران وردپرس اجازه می دهد تا درآمد تبلیغات را مستقیماً در کیف پول Ether (ETH) خود دریافت کنند.
این پلاگین “Ethereum Ads” نامگذاری شده که میتواند به ناشران محتوا اجازه دهد با قراردادهای هوشمند فضای تبلیغاتی ETH را به حراج بگذارند، نحوه کار اینگونه است که شما ویجت مورد نظر را وارد میکنید، سپس فضای تبلیغات شما به صورت خودکا رو با قراردادی هوشمند به بالاترین پیشنهاد حراج می شود.
طبق وبسات EthereumAds این پلاگین قصد رقابت با Google AdSense را دارد، ناشران به ازای تبلیغ انجام شده ETH دریافت میکنند. EthereumAds قول داده کمیسیون کمتری از ناشران دریافت کند این در حالی است که Google AdSense 68% از در آمد شما را بازمیگرداند و EthereumAds وعده 90% را داده.
این افزونه تبلیغاتی قابلیت اجرا بر روی وبسایت ها، وبلاگ ها و بیلبوردها را دارد و فقط به محتواهای رمزگذاری شده محدود نیست و قصد رقابت با پلتفورم های تبلیغاتی بزرگ مانند Google AdSense را دارد، باید دید رقبای سنتی چگونه با این رقیب جدید رفتار میکنند.
Google با ارائه بزرگترین پلت فرم کسب درآمد از آگهی در جهان ، در گذشته با رمزنگاری مشکلاتی داشته است.
در آوریل 2020 به نقل از کوین تلگراف Google AdSense تبلیغات رمزگذاری جعلی را اجرا میکند و شرکت های رمزنگاری قانونی را از خدمات خود منع کرده و کلمه Ethereum را در لیست سیاه خود قرار داده بود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  روز های رویایی لونا ادامه دارد

کوین کده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا