اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتریوم در حال رسیدن به یک اوج قیمت جدید 💸

اتریوم برای اولین بار تقریباً در سه سال گذشته بیش از 1200 دلار فروش رفت و سود هفتگی خود را به 62 درصد رساند.

سلام کریپتو

اشتیاق خرید اتریوم در روز چهارشنبه شدت گرفت ، زیرا دومین ارز رمزنگاری شده برای اولین بار در سه سال گذشته به بالاتر از 1200 دلار رسید. این دستاوردها عمدتاً تحت تأثیر عوامل مختلف از جمله جهش قیمت بیت کوین ، پیش بینی قراردادهای آتی اتریوم و افزایش بخش DeFi به وجود آمده اند.

قیمت اتریوم بیش از 1200 دلار است …

ارزش اتریوم در Bitstamp به 1223.84 دلار رسید ، بالاترین مقدار از ژانویه 2018. در زمان نوشت این خبر ، ETH  هشت درصد رشد داشت و کمی بالاتر از 1210 دلار معامله می شد. قیمت این ارز طی هفته گذشته بیش از 60 درصد افزایش یافته است و مجموع سقف بازار خود را به 135 میلیارد دلار رساند.

نمودار قیمت اتریوم

با سرعت فعلی ، احتمالاً به نظر می رسد اتریوم آماده است تا رکورد قبلی خود (1432.88 دلار) در چند روز آینده را بشکند.

صرافی ایرانی کارت

بیت کوین باعث رونق  کل بازار است

افزایش قیمت بیت کوین در ابتدای سال 2021 باعث وارد شدن افراد بیشتری به این ارز شده است . ارز پرچمدار (بیت کوین) به تازگی در بالای 37150 دلار به اوج رسیده است و همچنان صعود می کند.

در طی ماه گذشته ، قیمت بیت کوین به دلیل افزایش علاقه موسسات ، تقریباً 90٪ رشد کرده است. اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال تحت تاثیر رشد ناگهانی بیت کوین قرار گرفته اند. در حقیقت ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران سازمانی به اتریوم متصل هستند زیرا تجارت بیت کوین مملو از بازیکنانی است که جیب های پرپول دارند.

بیشتر بخوانید:  جان مک آفی: هجمه های سازمان بورس علیه من بسیار زیاد است

صرافی CME قرار است در آینده ارز اتریوم را پشتیبانی کند

صرافی CME بر طبق علاقه ی روز افزون موسسات و شرکتهای بزرگ به اتریوم قرار است از برنامه های خود برای معرفی ارز جدید یعنی اتریوم در ماه آینده رو نمایی کند.

از 8 فوریه ، معامله گران از طریق صرافی های معرفی شده فرصت سرمایه گذاری در اتریوم را خواهند داشت. محصول آتی جدید که به آن نرخ مرجع (CME CF) گفته می شود ، در مواقع کارآمدتر ، امکان کشف قیمت گسترده تر ارز دیجیتال برای معامله گران را فراهم می کند.

رونق DeFi تمام نشده است

از روز چهارشنبه ، تقریباً هر ارز دیجیتالی که در لیست 20 ارز اول DeFi قرار دارد ، سود هفتگی دو رقمی را گزارش کرده است .

از آنجا که بسیاری از پروژه های DeFi بر روی اتریوم ساخته شده اند ، تأثیر مثبتی بر قیمت اتریوم دارد. طبق CoinMetrics ، رونق DeFi می تواند رشد اتریوم را در طولانی مدت تقویت کند.

داده ها ، افزایش قابل توجه ارزش های قفل شده کل (TVL) در پروژه های DeFi را نشان می دهد. در آخرین بررسی ، تقریباً 21.7 میلیارد دلار در اکوسیستم قفل شده است که بالاترین رقم ثبت شده است.

نمودار مالی ارزش دیفای

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا