اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ارزش کل قفل شده اتریوم به اوج خود رسید

ارزش کل قفل شده اتریوم به اوج خود رسید

به گزارش زوم ارز، ارزش کل قفل شده شبکه لایه دوم اتریوم به اوج قیمت جدیدی رسیده است چرا که هزینه گس این شبکه بطور پیوسته در حال افزایش است و همین موضوع منجر به افزایش پذیرش نیز می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پلتفرم تجزیه و تحلیل لایه 2 یعنی L2beat گزارش می‌دهد که در حال حاضر مقدار ارزش کل قفل شده پروتکل ها و شبکه های مختلف لایه 2 به بالاترین سطح خود یعنی 5.64 میلیارد دلار رسیده است.

راه حل های مقیاس بندی لایه 2 توان عملیاتی بسیار بالاتر و کارمزد تراکنش کمتری را ارائه می‌دهند و از نظر پذیرش نیز افزایش بسیار خوبی را تجربه کردند که بالاترین میانگین هزینه گس در تاریخ شبکه اتریوم نیز بوده است.

کوین کده

پروژه آربیتروم با 2.67 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده حدوداً 45 درصد از کل ارزش قفل شده بازار لایه 2 را تشکیل می‌دهد.

صرافی مشتقات غیرمتمرکز dYdX نیز با 975 میلیون دلار از نظر ارزش کل بازار قفل شده در جایگاه دوم قرار دارد و صرافی غیرمتمرکز لایه دوم لوپرینگ با 580 میلیون دلار در جایگاه سوم قرار دارد و با این حال توکن LRC که رمز ارز بومی آن محسوب می‌شود خود بیشتر ارزش قفل شده را تشکیل می‌دهد.

بیشتر بخوانید:  بلاتکلیفی مردم از بی قانون بودن ارز های دیجیتال

ارزش کل قفل شده لایه 2 از ابتدای اکتبر بیش از 2 برابر شده است و 110 درصد رشد کرده و از سطح 2.68 میلیارد دلار به سطح فعلی رسیده است.

طبق داده های Bitinfocharts میانگین کارمزد تراکنش های اتریوم در حال حاضر حدوداً 40 دلار است و در 9 نوامبر به اوج قیمت خود یعنی 65 دلار رسید و طی چهار ماه گذشته 700 درصد افزایش یافته است.

آیا بنظر شما افزایش این شاخص به رشد قیمت اتر کمک خواهد کرد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا