اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ممکن است سرعت رشد اتریوم بیشتر از بیت کوین باشد

به گزارش زوم ارز کی وینگ جو مدیرعامل شرکت تحلیل on-chain شرکت کریپتو کوانت فکر می‌کند که اتریوم در بلندمدت بهتر از بیت کوین عمل خواهد کرد.

سلام کریپتو

کی یونگ جو به 239700 دنبال کننده توییتری خود که اتریوم می‌تواند قبل از بیت کوین به اوج قیمت خود برسد و بخشی از استدلال مدیرعامل این شرکت این است که اتریوم راه کمتری برای رسیدن به اوج قیمت خود نسبت به بیت کوین دارد.

وی افزود:
ممکن است اتریوم در بلند مدت زودتر از بیت کوین به اوج قیمت خود برسد و قیمت فعلی اتریوم در مقایسه با قیمت فعلی بیت کوین به اوج قیمت خود نزدیکتر است.

کی یونگ جو همچنین می‌گوید که اتریوم با شوک عرضه مواجه شده و خروج بیت کوین از صرافی ها نیز کند شده و احتمالاً این موضوع نشان دهنده این است که احساسات صعودی بازار در حل خنثی شدن هستند.

وی در این خصوص افزود:
تقاضای بیشتر، عرضه کمتر؛ بحران نقدینگی سمت فروش اتریوم همچنان تشدید می‌شود و این در حالی است که روند خروج بیت کوین از صرافی ها در ماه می کاهش یافته است.

صرافی ایرانی کارت

مدیرعامل کریپتوکوانت همچنین می‌گوید که نهنگ ها در حال جمع آوری مقدار زیادی اتریوم هستند که این موضوع می‌تواند یکی دیگر از نشانه های صعود باشد.

بیشتر بخوانید:  آیا اتریوم در تعقیب 2000 دلار ⛳️ است؟

وی در این خصوص گفت:
گواه دیگر مبنی بر افزایش قیمت اتریوم در بلندمدت این است که نهنگ هایی که قبل از افزایش قیمت اتریوم، تعداد زیادی از این رمز ارز را به قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 وارد کردند، حالا مجدداً در حال وارد کردن مقدار بیشتری اتریوم به این قرارداد هستند و نهنگ ها فکر می‌کنند اتریوم در بلند مدت بالاتر از 3 هزار دلار قرار خواهد گرفت.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: dailyhodl


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا