اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش‌بینی قیمت اتریوم

salamcrypto

اتریوم با ثبت رکوردی جدید یعنی 1800 دلار در حال رهبری آلت کوین به سوی قیمت بالاتر است.
سرمایه گذاران حدس می‌زنند که اتریوم در کوتاه مدت به 2000 دلار برسد و قبل از به ثبات رسیدن تا 3000 دلار هم بالا برود.
اگر خط حمایتی 1800 نتواند از این ارز حمایت کند، سپس اتریوم دچار اصلاح قیمت خواهد شد.
بعد از یک حمایت کوتاه مدت در 1700 دلار، اتریوم حالا در بالای 1800 دلار قرار دارد. پرچمدار آلت کوین ها علی رغم چند اصلاح قیمت کوچک از ژانویه، همچنان در افزایش قیمت خود استوار است. ضروری است که بدانیم همیشه بازار های صعودی با مقدار کوچکی از اصلاح قیمت مواجه می‌شوند.
اگرچه روند صعودی همچنان رو به بالاست و اتر در کوتاه مدت به دنبال رسیدن به 2000 دلار و در میان مدت به دنبال رسیدن به 3000 دلار است.

در نگاهی جامع به نمودار 4 ساعته متوجه می‌شویم که اتریوم همچنان انگیزه بالاتر رفتن را دارد. برای مثال اتریوم در حال حاضر بالای تمام میانگین محرک معامله می‎‌شود. این میانگین های متحرک همگی گوشزد می‌کنند که اتریوم رو به افزایش است.
همزمان MACD اشاره می‌کند که خط آبی به تازگی از خط سیگنال رد شده است. اگر واگرایی بین دو خط گسترش یابد می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اتر در کوتاه مدت به 2000 دلار برسد.
به طور مثال، قیمت 1800 دلاری اتریوم در پایان روز، می‌تواند علاقه ها به این ارز را در اوج نگه دارد و قیمت 2000 و 3000 دلاری می‌توانند در آینده ای نزدیک بخاطر قرارداد های هوشمند رخ بدهند.
اما اگر خط حمایت فوری 1800 دلار نتواند این ارز را نگه دارد، افت قیمت شروع می‌شود و اتریوم به سراغ خط حمایتی 1700 دلار می‌رود. اگرچه اگر نزول قیمت ادامه یابد، میانگین متحرک 50 ساعته در قیمت 1500 دلار و میانگین متحرک 100 ساعته در قیمت 1635 دلار برای نجات اتریوم می‌آیند.

بیشتر بخوانید:  هشدار یک اینفلوئنسر در مورد اتریوم

منبع: Coingape.com


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا