صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کمیاب تر از طلا؛ اتریوم

کمیاب تر از طلا؛ اتریوم

به گزارش زوم ارز، داده های زنجیره ای نشان می‌دهد که درصد عرضه اتریوم موجود در صرافی ها به پایین ترین سطح خود یعنی 14 درصد رسیده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که از سوی یک تحلیلگر در پست کریپتوکوانت اشاره شد، عرضه اتریوم موجود در صرافی ها از مدتی قبل کاهش یافته و اکنون به پایین ترین سطح خود یعنی حدوداً 14 درصد رسیده است.

درصد عرضه در صرافی ها شاخصی است که سهم کل عرضه اتریوم ذخیره شده در کیف پول تمامی صرافی ها نشان می‌دهد.

معمولاً گفته می‌شود این عرضه موجود در صرافی ها عرضه فروش اتریوم است و بنابراین اگر ارزش اندیکاتور بالا برود به این معناست که تعداد سکه های بیشتری در عرضه فروش موجود وجود دارد.

با توجه به پویایی عرضه و تقاضا در بازار، این نوع روند می‌تواند برای قیمت این ارز دیجیتال نزولی باشد.

از سوی دیگر اگر این شاخص کاهش یابد، این بدان معناست که عرضه موجود اتریوم کاهش یافته است و طولانی شدن چنین روندی می‌تواند یک شوک عرضه در بازار ایجاد کند که می‌تواند برای قیمت این رمز ارز صعودی باشد.

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داد، درصد عرضه اتریوم در صرافی ها در یک روند نزولی ثابت طی یک سال اخیر قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:  ALCX از حیث حجم معاملات نهنگ‌ها از شیبا پیشی گرفت

در حال حاضر این شاخص در سطح 14 درصد قرار گرفته و به پایین ترین سطح خود رسیده و این شاخص در ابتدای سال در سطح 21 درصد قرار داشت و 7 درصد از آن کاهش یافته است.

همچنین این شاخص در ماه می در سطح 18 درصد قرار داشت و تفاوت قابل توجه است و به همین دلیل این تحلیلگر معتقد است که شوک عرضه فعلی هنوز به طور کامش در قیمت منعکس نشده است و زمان زیادی طول نخواهد کشید تا تفاوت آن حس شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: NewsBTC


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا