صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اجرای آزمایشی هاردفورک اتریوم از هفته آینده

هاردفورک لندن که قرار است در ماه جولای به طور کامل راه اندازی شود، هفته آینده به طور آزمایشی در شبکه راپستن تست خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یکی از افراد تیم توسعه دهنده اتریوم آقای تیم بیکو امروز اعلام کرد که حدوداً 24 ژوئن هاردفورک لندن بر روی شبکه راپستن و پس از آن یک هفته بعد به صورت آزمایشی بر روی شبکه گورلی و یک هفته بعد در 7 جولای بر روی شبکه رینکبی آزمایش خواهد شد.

وی افزود:
هنگامی که این به روزرسانی بر روی این سه شبکه به صورت موفقیت آمیز تست شود، یک بلاک بر روی شبکه اصلی اتریوم ست خواهد شد و این موضوع احتمالاً در ماه جولای رخ خواهد داد.

با اجرای کامل به روزرسانی لندن، پنج EIP بر روی شبکه اتریوم انجام خواهد شد و قبل از انجام شدن باید مورد تصویب اعضای جامعه اتریوم قرار بگیرد.

بحث برانگیزترین  EIP، 1559 است که بنا به گفته های ویتالیک بوترین بنیان گذار اتریوم، این EIP نحوه کارکرد هزینه های استخراج اتر و درآمد ماینر های اتر را کم خواهد کرد.

در حال حاضر هرکسی که معامله ای بر روی شبکه اتریوم انجام می‌دهد یا یک قرارداد هوشمند را اجرا می‌کند باید در مورد هزینه کارمزد تصمیم بگیرد که حتی در پایین ترین نرخ هم باید قیمت بالایی را برای آن پرداخت کند و برای اینکه معامله شما به سرعت انجام شود می‌توانید هزینه ی زیادی را برای کارمزد آن پرداخت کنید و یا می‌توانید صبر کنید و هزینه ی کمتری را برای کارمزد ها پرداخت کنید.
برای اینکه این موضوع حل شود، EIP-1559 ظرفیت بلاک ها را دو برابر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  همچنان ممکن است بیت کوین به 100 هزار دلار برسد

بسیاری از کارشناسان معتقدند که در صورت موفقیت آمیز بودن این به روزرسانی و کم شدن هزینه ی کارمزد شبکه اتریوم، اتر با افزایش قیمت شدید مواجه خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا