اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتریوم همیشه زیر سایه بیت کوین خواهد ماند

salamcrypto

بیت کوین به سلطنت خود بر روی دیگر رمزارز ها ادامه خواهد داد.

علی‌رغم قیمت اتر که این هفته هر روز در حال ثبت اوج قیمت های جدید بود، کوین لری یکی از معامله گران بزرگ بیت کوین هنوز معتقد است که بیت کوین به سلطنت خود بر روی دیگر رمزارز ها ادامه خواهد داد.
در مصاحبه ای که کوین لری دیروز در شبکه  CNBCداشت گفت که اتر علی‌رغم ثبت کردن اوج قیمت های جدید و رسیدن به سطح قیمتی 2600 دلار و حتی رسیدن به سطح قیمتی 2800 دلار در زمان نوشتن این خبر و از طرفی اصلاح قیمت بیت کوین اما باز هم اتر در رده دوم ارز های دیجیتال خواهد ماند و زیر سایه بیت کوین به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
لری گفت که احتمالاً در آینده از اتر به عنوان سیستمی برای رهگیری و پرداخت ها استفاده می‌شود اما قیمت این توکن در حال حاضر بسیار گران است، وی با اشاره به اینکه موسسه ها سرمایه گذاری در بیت کوین را به اتر ترجیح می‌دهند گفت ممکن است بیت کوین در سال جاری اوج قیمت های جدیدی را ثبت کند.
وی افزود:
بیت کوین همیشه طلا و اتریوم همیشه نقره است.
وی گفت که از سال 2017 به بازار ارز های دیجیتال ورود کرده و ماه گذشته 3 درصد از پورتفوی خود را به بیت کوین اختصاص داده است، با این حال وی قبلا ارز های دیجیتال را زباله رمزنگاری شده و بیت کوین را با نام ارز واقعی خوانده بود.
علاوه بر این، اولری همیشه یکی از طرفداران استخراج بی آلایندگی بیت کوین بوده و همیشه از بیت کوین هایی که با کربن دی اکسید صفر تولید شده اند حمایت کرده است.

بیشتر بخوانید:  پیش بینی مدیر عامل Social Capital درمورد قیمت بیت کوین

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا