اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اوج قیمت جدید اتریوم

salamcrypto

اتریوم سطح قیمتی 2000 دلار را بازیابی کرد.
اتریوم که دومین ارز دیجیتال برتر بازار ارز های دیجیتال است اوج قیمت قبلی خود یعنی 2041 دلار که در 19 فوریه 2021 به آن رسیده بود را رد کرد و حالا اوج قیمت جدیدی را ثبت کرده است.
بر اساس اطلاعات تردینگ ویو اتریوم امروز اوج قیمت جدیدی را ثبت کرد و در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 2117 دلار قرار دارد.
از زمان آخرین اوج قیمت خود در فوریه اتریوم دو دفعه دچار اصلاح قیمت شد و در اصلاح قیمت اول به سطح پایین تری نسبت به دفعه دوم رسید. در روز های اول پس از ثبت اوج قیمت در 2041 دلار این ارز دیجیتال دچار اصلاح قیمت شدید شد و به 1293 دلار رسید. اتریوم در 13 مارچ حدودا به 1940 دلار رسید و در روز های بعدی به 1546 سقوط کرد.
از زمان رسیدن به 1546 دلار اتریوم چهار کندل سبز روزانه ثبت کرده و ممکن است امروز پنجمین کندل روزانه را ثبت کند.
طبق داده های کوین مارکت کپ این رمزارز دومین ارز دیجیتال برتر بازار است. ارزش کل بازار این رمزارز حدوداً 243 میلیارد دلار است که اختلاف زیادی با سومین ارز دیجیتال برتر بازار یعنی بایننس کوین دارد. با این حال برای رقابت با ارزش کل بازار 1.1 تریلیارد دلاری بیت کوین هنوز راه زیادی در پیش دارد.
طی چند ماه گذشته اتریوم بخاطر انتقال به اتریوم 2.0 یا ETH2 و همچنین نقش آن در دیفای در ترند خبری قرار گرفته است. اتریوم به دنبال انتقال کامل بلاکچین خود به الگوریتم PoS در ماه های آتی است.
افزایش قیمت اتریوم با روند صعودی بازار ارز های دیجیتال همراه شده است که بیت کوین در این روند صعودی به بالاتر از 60 هزار دلار رسید که البته در زمان نگارش این مقاله بیت کوین با اصلاح قیمت اندکی به 59361 دلار رسیده است.
به نظر شما کاربران زوم ارز اتریوم قبل از اصلاح قیمت مجدد به چه سطح قیمتی خواهد رسید؟

بیشتر بخوانید:  آیا بیت کوین به 20 هزار دلار 💸 می رسد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا