اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ممکن است اتریوم به 17 هزار دلار برسد

قیمت اتر در مقایسه با پادشاه ارز های دیجیتال از آغاز سال میلادی تاکنون بیش از 150 درصد بیشتر رشد کرد و حتی به 4596 دلار رسید و برخی از کارشناسان بر این باور هستند که ممکن است اتر تا سال 2025 به سطح قیمتی 17810 دلار برسد.

سلام کریپتو

نشریه Finder یک نظرسنجی بین 42 کارشناس برگزار کرد که 27 نفر از آنها بر این باورند که اتریوم تا دسامبر 2025 به سطح 17800 دلار خواهد رسید و تا دسامبر 2030 هر واحد اتریوم در سطح قیمتی 71700 دلار معامله خواهد شد.

یکی دیگر از کارشناسان بر این باور است که اتریوم تا آن زمان در سطح قیمتی 1 میلیون دلار معامله خواهد شد و رائول پال مدیر سابق بانک بزرگ گلدمن ساکس نیز بر این باور است که اتر به 20 هزار دلار نیز خواهد رسید.

در این نظرسنجی دانیل پولوتسکی بنیانگذار و مشاور ارشد Coinflip نیز پیش بینی هایی ارائه داد و اعلام کرد که انتظار دارد اتر تا پایان سال جاری میلادی به 4 هزار دلار برسد و تا سال 2030 نیز به 64 هزار دلار برسد و البته او باور دارد که این پیش بینی ها شاید با گذشت زمان و رخ دادن اتفاقاتی به حقیقت نپیوندند.

پولوتسکی خاطرنشان کرد که قیمت اتریوم از بیت کوین پیشی خواهد گرفت چرا که بیت کوین تیم توسعه دهنده خوبی ندارد.

صرافی ایرانی کارت

مدیرعامل شرکت مورفر آقای مارتین فرولر و پدرو فبررو رییس شرکت RealFevr نیز بر این باورند که تا پایان سال جاری اتر به 10 هزار دلار نیز خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:  سازمان بورس آمریکا در برابر دارندگان ریپل

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoGlobe


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا