تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 2 تیر 99 |تحلیل تکنیکال etherum درتایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 2 تیر 99 | اتریوم در بیست و چهارساعت گذشته یک افزایش قیمت 1.05درصدی داشته است.این ارز همچنان بالای خط حمایت 224.36خود نوسان میکند.در صورت شکست این خط حمایت قوی ممکن است کاهش قیمتی را تا خط حمایت 189.09تجربه کند.همانطور که روز گدشته گفتیم تشکیل شدن یک ستاره دوجی نشاندهنده این است که بازار برمیگردد و دیروز شاهد این تشکیل شدن یک کندل صعودی بودیم.اتریوم همچنان خط روند خود را طی میکند و ان را نشکسته است پس احتمال صعود این ارز وجود دارد. در ادامه به بررسی اندیکاتور ها میپردازیم تا ببینیم روند بازار اتریوم به چه شکل خواهد بود.

سلام کریپتو

سه اندیکاتور MACD,CCI,SAR در تایم فریم روزانه سیگنال قطعی مثبتی ندارند ولی شاخص CCIاز سطح _100به سمت بالا حرکت کرده که همین نکته میتواند نشانه مثبتی باشد.همچنین دو خط مکدی تمایل دارند که به هم نزدیک شوند.درتایم فریم چهارساعته هر سه اندیکاتور،نوید بخش خبرهای خوب برای بازار هستند.

نتیجه کلی تحلیل اتریوم در تاریخ 02-04-99:

حتما امروز بازار را به دقت زیر نطر داشته باشیم و به خوبی رصد کنیم. در صورت روند صعودی بیت کوین،این ارز احتمالا صعودی خواهد بود همانطور که در تایم فریم چهارساعته سیگنال خرید به ما میدهد،درتایم فریم روزانه نیز ممکن است این اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 16 آذر 99 | تحلیل تکنیکال TERON

بیشتر بخوانید :

صرافی ایرانی کارت

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا