اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا اروپا به دنبال ممنوعیت تراکنش‌های ناشناس رمز ارز است؟

آیا اروپا به دنبال ممنوعیت تراکنش‌های ناشناس رمز ارز است؟

به گزارش زوم ارز، بنا به رشته توییتی که توسط پاتریک هانسن، مدیر رشد و استراتژی در استارتاپ مالی غیرمتمرکز Unstoppable Finance، نوشته شد، پارلمان اروپا در مسیر رای دادن به وارد کردن تراکنش از کیف پول های میزبانی نشده، مانند لجر و متامسک، به مجموعه قانون ضدپولشویی، به عنوان بخشی از قانون انتقال دارایی است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

هانسن گفت ممکن است کمیسیون اروپا در نهایت بر تراکنش‌های کیف پول های خصوصی ممنوعیت کامل قرار دهد.

مسیر قانونی فعلی FATF باعث نیاز مشاغل به تایید تمام تراکنش‌های بیش از 1000 یورو خواهد شد.

کوین کده

اقدام به ممنوعیت تراکنش‌های ناشناس از حمایت گسترده‌ای بین قانون‌گذاران بهره می‌برد. این بدان معناست که واکنش‌های نه چندان بزرگ و ضعیف از سوی تعداد کمی از طرفداران، باعث جلوگیری از اجرای این قانون نخواهد شد.

اقدامات جلوگیری از ناشناس ماندن تراکنش‌های رمز ارز به رهبری ارنست اورتاسان، یک سیاست‌مدار اکوسوسیالیست اسپانیایی، و آزیتا کانکو، یک خبرنگار و فعال بلژیکی حقوق بشر، که نماینده‌ی اتحادیه‌ی New Flemish به شمار می‌رود، انجام می‌شوند.

مطابق برنامه، در روز 29 مارچ، کمیته‌ی امور اقتصادی به جلوگیری از ناشناس ماندن تمام تراکنش‌های رمز ارز به کیف پول های بدون میزبان، رای خواهد داد. چنانچه این لایحه تصویب شود، پس از آن توسط “سه‌گانه” به بحث گذاشته خواهد شد. بنا به گزارش U.today، اخیرا جامعه‌ی ارزهای دیجیتال اروپا موفق به جلوگیری از ممنوعیت کامل بیت کوین شد. اضافه شدن بند دقیقه آخری برای جلوگیری از استفاده از گواه کار، پس از مواجه شدن با واکنش‌های تند در جامعه‌ی رمز ارز، قادر به دریافت رای به تعداد کافی نشد.

بیشتر بخوانید:  کاهش قیمت 93درصد از 250 ارز دیجیتال برتر در ماه سپتامبر

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا