ریپورتاژ آگهی

خرید بیت کوین را با ایرانیکارت تجربه کنید!

اگر به مبحث سرمایه گذاری علاقه دارید قطعا نام بیتکوین را شنیده اید. سوالی که بسیاری از علاقه مندان به خرید و فروش در ارز های دیجیتال دارند این است که چگونه می توان بیت کوین خرید و فروش کرد. در این مقاله قصد داریم به بررسی خرید و فروش بیت کوین در ایرانیکارت بپردازیم. پس همراه ما باشید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شرایط مورد نیاز برای خرید و فروش بیت کوین

قبل از شروع خرید و فروش بیت کوین باید یکسری شرایط را فرهم کرد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

  • انتخاب کیف پول مناسب
  • انتخاب صرافی مطمئن
  • مراحل احراز هویت

انتخاب کیف پول مناسب:

اولین گام برای خرید و فروش بیت کوین، انتخاب یک کیف پول مناسب است. کیف پول در واقع حسابی است که شما ارزهای دیجیتال خود را در آن نگهداری می کنید. پس در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین نکات یک کیف پول امنیت آن است. کیف پول های بیشماری در بازار وجود دارد. شما می توانید ویژگی ها و خصوصیات کیف پول ها را با هم مقایسه کنید و یا برای انتخاب آن با دیگران مشورت کنید.

کوین کده

انتخاب صرافی مطمئن:

گام بعدی انتخاب یک صرافی است تا بتوانید با اطمینان و با قیمت مناسب، ارز دیجیتال خریداری کنید. به طور کلی صرافی ها بر دو نوع اند: صرافی های شخص به شخص (P2P) و صرافی های شرکتی. همانطور که از اسم آن ها مشخص است در صرافی های شخص به شخص، کاربران به صورت مستقیم با یکدیگر معامله می کنند ولی در صرافی های شرکتی شما با شرکت به خرید و فروش می پردازید. شما میتوانید برای خرید و فروش بیت کوین از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

احراز هویت:

احراز هویت:
احراز هویت

بدلیل عدم پیگیری در مبادلات ارزهای دیجیتال باعث ایجاد مشکلات قانونی و وجود پولشویی می شود در نتیجه قانون بر این است که کاربران احراز هویت کنند. شما برای وارد شدن به حوزه ارزهای دیجیتال نیاز به احراز هویت دارید که این فرایند بسیار راحت و مشخص است. در ایرانیکارت برای احراز هویت می توانید وارد حساب کاربری خودتان شوید و به راحتی طبق الگو های سایت اطلاعات خودتان را کامل کنید.

بیشتر بخوانید:  مانتو فرم اداری و ویژگی‌های آن

نحوه خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین در ایرانیکارت به پنل خرید و فروش بیت کوین بروید و وارد حساب کاربری خودتان شوید در ادامه مقاله به طرز خرید و فروش بیت کوین در ایرانیکارت می پردازیم.

ثبت نام:

در مرحله اول با استفاده از ایمیل خودتان ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید. ثبت نام شما بعد از دریافت کد تاییدیه در ایمیلتان به راحتی انجام می شود. بعد از ورود به حساب کاربریتان باید اطلاعات خودتان را وارد کنید و احراز هویت شوید که قدم به قدم توسط سایت راهنمایی می شوید.

خرید از ایرانیکارت:

زمانی که اطلاعات خود را وارد کردید در حساب کاربری خودتان یک داشبورد می بینید. گزینه رمز ارز را انتخاب کنید و بر روی گزینه خرید از ایرانیکارت کلیک کنید. در قسمت ارز بیت کوین را انتخاب کنید و مقدار آن را در قسمت زیرین بنویسید. شبکه انتقال را بر اساس تراکنشتان انتخاب می کنید، در آخر سایت از شما می خواهد آدرس کیف پولتان را وارد کنید. با کامل کردن این مرحله فقط باید پرداخت هزینه را کامل کنید. با پرداخت هزینه، بیت کوین خریداری شده شما، به کیف پولتان واریز می شود.

فروش به ایرانیکارت:

برای فروش به ایرانیکارت در همان قسمت رمز ارز که در بالا توضیح دادیم گزینه فروش به ایرانیکارت را انتخاب کنید. شما باید یک شماره حساب بانکی وارد کنید و بعد از کامل کردن میزان بیت کوینی که می خواهید بفروشید ایرانیکارت یک آدرس کیف پول به شما می دهد و شما بعد از واریز بیت کوین مورد نظر به این کیف پول، مبلغ ریالی آن برای حساب شما واریز می شود.

شما می توانید نحوه خرید و فروش را در ویدئوی آموزشی در خرید و فروش بیت کوین را ببینید.

نتیجه گیری:

شاید معاملات بیت کوین برای شما هم سخت شمرده می شود ولی همانطور که ملاحظه کردید به سادگی از طریق خدمات ایرانیکارت می توانید به خرید و فروش بیت کوین بپردازید. برای اطلاعات بیشتر به سایت ایرانیکارت مراجعه کنید و یا با پشتیبانی ایرانیکارت تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا