اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

احضار روح؛ ترس وحشتناکی بازار را فرا گرفته

احضار روح؛ ترس وحشتناکی بازار را فرا گرفته

به گزارش زوم ارز، شاخص ترس و طمع ارز های دیجیتال بار دیگر در قلمرو ترس شدید قرار گرفته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس آخرین به روزرسانی روزانه، این شاخص که ابزار مفیدی برای اندازه گیری احساسات بازار محسوب می‌شود به پایین تر سطح از ماه جولای رسیده و دیروز به سطح 18 واحد رسید و هم اکنون در سطح 16 واحد قرار گرفته که بیانگر ترس شدید در بازار است و در واقع این شاخص چند روز قبل در سطح 33 قرار گرفته بود که بیانگر ترس عادی در بازار است.

بیت کوین در 4 دسامبر به شدت دچار کاهش قیمت شد و برای اولین بار از اوایل اکتبر به سطح 42 هزار دلار بازگشت و البته این موضوع پایدار نبود و بیت کوین فقط برای مدتی این سطح قیمت را به خود دید پس از آن خریداران (گاو ها) به سرعت توانستند قیمت بیت کوین را به سطوح بالاتر برسانند.

کوین کده

پادشاه ارز های دیجیتال تاکنون نتوانسته سطح 50 هزار دلار را بدست آورد و در حال حاضر با قیمت 49230 دلار در صرافی بیت استمپ معامله می‌شود.

در 9 نوامبر، این شاخص به اوج خود رسید و در سطح 84 واحد قرار گرفت و این موضوع تنها یک روز قبل از این بود که بیت کوین به اوج قیمت فعلی خود یعنی سطح 69 هزار دلار برسد.

بیشتر بخوانید:  مقررات مالیاتی رمزنگاری در ایالات متحده روشن تر می شود.

هم اکنون بیت کوین در شبانه روز اخیر، کاهش قیمتی 1.4 درصدی را تجربه کرده و در سطح قیمت 48785 دلار معامله می‎‌شود و روز خوبی را سپری نمی‌کند.

تحلیل شما همراهان زوم ارز نسبت به آینده بیت کوین چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا