اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نگرانی FCA پیرامون بایننس و بایفینیتی

نگرانی FCA پیرامون بایننس و بایفینیتی

بنا به گزارش زوم ارز و وبسایت رسمی نهاد FCA، این نهاد از اعلامیه‌ی اخیر از سوی Eqonex Limited و گروه بایننس پیرامون وام قابل تبدیل 36 میلیون دلاری فراهم شده از سوی بایفینیتی، آگاه است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس گزارش این نهاد، به وسیله‌ی این وام، بایفینیتی حق قراردادی بر Eqonex به دست آورد. در همین زمان، بایفینیتی عنوان قانونی جدید برای Binance UAB است، که بخشی مستقیم از گروه بایننس به شمار می‌رود.

این معامله به گروه بایننس اجازه داد که به گونه‌ای به ذی نفع DigiVault Limited تبدیل شود، که شرکتی فرعی از Eqonex Limited به شمار می‌رود. این شرکت یکی از مشاغل فعال در حوزه‌ی رمز ارز ثبت شده در FCA است.

کوین کده

بنا به گزارش این نهاد، آن‌ها ذی نفعان جدید این کمپانی را پیش از تکمیل تراکنش تایید نکرده بودند. کمپانی ثبت شده توسط این نهاد، Binance Markets Limited نام دارد، نه Binance UAB. شرکت‌های دیگر در گروه بایننس توسط FCA ثبت و قانونی نشده‌اند و در نتیجه نمی‌توانند فعالیت‌های تجاری ثبت نشده انجام دهند.

به دلیل پیش‌نیازهای تنظیم شده از سوی این نهاد، Binance Markets Limited قادر به انجام هیچ فعالیت قانونی ای با موافقت FCA نخواهد بود. بنا به این نهاد، دلیل اصلی این موضوع، ناتوانی در نظارت بر این شرکت است، که باعث نگرانی FCA می‌شود؛ از آنجایی که Binance Markets Limited عضوی از گروه بایننس است که راه‌حل‌های پرخطر برای سرمایه‌گذاران بریتانیا ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید:  پرچم لونا بر نوک قله؛ اوج قیمت جدید لونا

این نهاد ناظر، در صورتی که صاحب شرکت یا خود آن را غیرمقبول در نظر بگیرد، می‌تواند ثبت یک بیزینس مرتبط با رمز ارز را معلق یا کاملا لغو کند. این نهاد توانایی لغو ثبت شرکت‌ها را بر اساس ناتوانی یک شرکت در رعایت قوانین پولشویی دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا