اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ممنوعیت مقامات فدرال رزرو از معامله ی ارز های دیجیتال

ممنوعیت مقامات فدرال رزرو از معامله ی ارز های دیجیتال

به گزارش زوم ارز، بر اساس اطلاعیه ی امروز؛ برخی از افراد شاغل در فدرال رزرو دیگر قادر به نگهداری رمز ارز و بعضی از دارایی های دیگر از جمله سهام نخواهند بود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

روز جمعه در اعلامیه ای از طرف کمیسیون بازار آزاد فدرال، شاخه ای از فدرال که سیاست های پولی را تنظیم می‌کند قوانین جدیدی را برای “سرمایه گذاری و معاملات مقامات ارشد” تنظیم کرد. این کمیته گفت:

“این قوانین، که اولین بار در ماه اکتبر سال 2021 میلادی رونمایی شدند، با هدف کمک به اعتماد عمومی در بی طرفی و یکپارچگی کار های کمیته با مراقبت در برابر هرگونه تعرض در علایق است”.

کوین کده

این قانون در نتیجه ی افزایش امنیت در بانک مرکزی آمریکا رخ داد: سال پیش نام تعدادی از مقامات بالارتبه ی فدرال در تیتر ها دیده شد و این افراد پس از فاش شدن فعالیت های معاملاتی‌شان استعفا کردند.

بنا به این اعلامیه، مقامات شامل حال این قوانین جدید از زمان وضع این قوانین مهلتی 12 ماهه برای انتقال دارایی خود خواهند داشت، در حالی که مقاماتی که اخیرا شامل حال این قوانین شدند مهلتی 6 ماهه خواهند داشت. این قوانین از روز 1 سال میلادی جاری وضع خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  دریافت گواهی دارایی دیجیتال توسط FTX در دبی

این قوانین جدید شامل حال اعضای هیئت مدیره، مدیران بانک های رزرو، معاونان اول بانک های رزرو، مدیران بخش تحقیقات بانک های رزرو، مقامات کمیسیون بازار آزاد فدرال، مدیر و قائم مقام سیستم حساب بازار آزاد، اعضایی از هیئت مدیره که معمولا در جلسه های کمیسیون حضور دارند، بقیه ی مقام های معین شده توسط مدیریت و همسران و فرزندان کوچک این افراد، خواهند شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا