اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ثبت مالیات در Coinbase با استفاده از CoinTracker

salamcrypto

ثبت مالیات 2020 ممکن است برای کاربران Coinbase نسبت به قبل کمی پیچیده شود.

تنها سه ماه تا پایان مهلت زمان اعلام شده برای شهروندان ایالات متحده برای ارائه سود و زیان رمزنگاری شده خود به IRS (سرویس درآمد داخلی) ، Coinbase در حال کار با پلت فرم ردیابی نمونه کارها و محاسبه مالیات CoinTracker است تا روند ساده تر شود.

طبق CoinTracker ، این یک روش آسان برای کاربران Coinbase است تا معاملات و فروش رمزنگاری شده خود را با پر کردن فرم های خاص گزارش دهند.Chandan Lodha ، بنیانگذار CoinTracker ، گفت این همکاری امکان “یک کلیک ادغام” از صفحه مالیات Coinbase را فراهم می کند ، به کاربران اجازه می دهد سود و زیان رمزنگاری شده را در سیستم عامل محاسبه کنند. بازوی سرمایه گذاری  Coinbase Venture ، Coinbase ، سرمایه گذاری نامعلومی در سیستم عامل انجام داده است.

Cointelegraph در ماه نوامبر گزارش داد که سازمان امور مالیاتی اسناد محکم تری از کاربران Coinbase که الزامات گزارش مالیاتی رمزنگاری را نقض می کنند ، می گیرد. اگرچه ممکن است ردیابی معاملات رمزنگاری ، فروش ، سود و غیره برای دولت دشوار باشد ، اما دروغ گفتن یا حذف چنین اطلاعاتی در ایالات متحده تقلب مالیاتی محسوب می شود و می تواند منجر به حسابرسی ، جریمه و حبس شود.

ماه گذشته ، Coinbase اعلام کرد که از صدور فرم 1099-K به فرم 1099-MISC به عنوان بخشی از تعهد قانونی خود به عنوان یک تجارت ثبت شده در ایالات متحده برای اعلام هرگونه درآمد رمزپایه برای مودیان مالیات ، تغییر کرده است. این حرکت اساساً به صرافی رمزنگاری اجازه می دهد تا اطلاعات مالیات دهندگان را برای هر کاربر رمزنگاری که بیش از 600 دلار پرداخت در سال 2020 داشته است ، به IRS ارائه دهد.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین کاملاً جایگزین سیستم مالی نخواهد شد

با رشد صنعت ، IRS در بررسی دقیق رمزنگاری کوشا تر شده است. یادداشتی از آژانس فدرال که در آگوست 2020 منتشر شد نشان می دهد که دولت ایالات متحده تمام پرداخت های رمزنگاری شده را به عنوان درآمد مشمول مالیات در نظر می گیرد. در دسامبر سال 2020 ، سازمان امور مالیاتی سوالی را مطرح کرد که از شهروندان ایالات متحده خواسته است افشا کنند که آیا آنها با دارایی های دیجیتال در بالای اظهارنامه مالیات بر درآمد خود در سال 2020 ارتباط برقرار کرده اند یا خیر. در آن زمان یکی از متخصصان مالیات رمزنگاری اظهار داشت که هرکسی که غیر صادقانه پاسخ دهد به دلیل جعل اطلاعات در یک سند دولتی ، می تواند به دروغگویی متهم شود.

لودا در آوریل 2020 به Cointelegraph گفت که CoinTracker  به افزایش ایمان و مشروعیت صنعت ارزهای رمزپایه کمک می کند.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا