اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی

اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی

به گزارش زوم ارز، بانک کوکمین در حال تبدیل شدن به اولین بانک در کره جنوبی است که خدمات سرمایه گذاری ارز های دیجیتال را به سرمایه گذاران حقیقی و جزئی ارائه می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز 21 فوریه، این بانک اعلام کرد که یک کمیسیون مقدماتی مدیریت دارایی دیجیتال تشکیل داده است تا امکانات خدماتی و استراتژیک پیرامون سرمایه گذاری در دارایی دیجیتال و هوش مصنوعی را بررسی کند. این بانک انتظار دارد تا ETF ها و محصولات futures را راه‌اندازی کند. همچنین این کمیسیون خطرات و مشکلات انطباق پیرامون صندوق های سرمایه گذاری را ارزیابی خواهد کرد.

این برنامه ها توسط مدیر کمیته شاخص بانک کوکمین تایید شد. وی گفت “ما یک صندوق سهام با مضمون دارایی دیجیتال راه‌اندازی خواهیم کرد. همچنین برای عرضه ی نشریات نیز برنامه داریم”.

کوین کده

با توجه به تحقیقات پلتفرم MacroTrends، گروه مالی KB، که بزرگترین گروه در این کشور از نظر سود خالص به شمار می‌رود، تا ماه سپتامبر سال 2021 در مجموع حدود 520 میلیون دلار دارایی داشته است.

در راه‌اندازی یک صندوق سرمایه گذاری جدید برای مشتریان، این بانک به دنبال پاسخ به بازاری است که به طور فزاینده ای پذیرای سرمایه گذاری در کریپتو و NFT ها شده است. رقیب نزدیک این بانک، یعنی بانک شینهان، یک بخش کامل از اپلیکیشن بانکداری موبایل خود را به کمک به مشتریان برای مدیریت مجموعه های NFT خود بر روی Klaytn، برترین پلتفرم بلاکچین کره جنوبی، اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید:  دوج کوین پایان بدی خواهد داشت!

در حال حاضر این بانک با معرفی خدمات جدید سرمایه گذاری جزئی، در حال دنبال کردن مسیر بانک DBS سنگاپور است. در روز 14 فوریه مدیرعامل DBS اعلام کرد که این بانک به دنبال سنجش فعالیت های کریپتوی این بانک در سال 2022 است.

به نظر شما همراهان زوم ارز، روند پذیرش کریپتو در جهان چگونه پیش می‌رود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا