اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تاریخ راه اندازی به روزرسانی اتریوم مشخص شد

تاریخ راه اندازی به روزرسانی اتریوم مشخص شد

به گزارش زوم ارز، به روزرسانی شبکه اصلی اتریوم یعنی Altair که از سوی دنی رایان معرفی شد، تمامی اپراتور های نود اتریوم 2.0 را دعوت می‌کند تا نرم افزار خود را ارتقا دهند تا از مجازات خرابی اعتبارسنج جلوگیری شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به پسب وبلاگ رسمی آقای رایان، این به روزرسانی که جزو مراحل اولیه اتریوم 2.0 محسوب می‌شود در بلاک 74240 راه اندازی شده و انتظار می‌رود که در 27 اکتبر یعنی 5 آبان و 10:56 صبح به وقت جهانی آغاز به کار کند.

برای حفظ همزمان نود های خود با اجتماع پس از راه اندازی شدن این به روزرسانی، اپراتور های نود ها باید مشتریان خود را ارتقا دهند و نرم افزار های ساخته شده برای همه مشتریان از جمله Lighthouse ،Lodestar ،Prysm ،Nimbus ،Teku در دسترس بوده و از طریق پیوند های موجود در اطلاعیه شبکه ارز دیجیتال اتریوم آنها می‌توانند به این کار بپردازند.

کوین کده

همچون هاردفورک های اتریوم 1.0، کاربران نهایی یعنی دارندگان اتریوم، قرارداد های هوشمند و وضعیت شبکه گواه اثبات کار تحت تأثیر این به روزرسانی قرار نمی‌گیرند.

تیم توسعه دهنده اتریوم برای اطمینان از امنیت و عملکرد شبکه پس از راه اندازی شدن این به روزرسانی، کمپین عیب یابی گسترده ای را راه اندازی کرده و تا قبل از 27 نوامبر 2021، علاقه مندان به اتریوم می‌توانند باگ های مشاهده کرده را گزارش دهند و تا 100 هزار دلار پاداش دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:  11 سال از آخرین پیام خالق بیت کوین گذشت

بدین ترتیب، شبکه اتریوم یک قدم به انتقال اتریوم 1.0 به 2.0 نزدیک می‌شود و در زمان نگارش این خبر بیش از 7.8 میلیون اتر در قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 قفل شده است.

به نظر شما همراهان همیشگی زوم ارز، با راه اندازی این به روزرسانی، اتریوم دچار افزایش قیمت خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا