اخبار ارز دیجیتال

پیوستن رئیس سابق Coinbase انگلستان به BCB

salamcrypto

گروه BCB ، یک شرکت تازه تاسیس مستقر در لندن و فروش خدمات بانکی به شرکت های رمزنگاری ، مدیر اجرایی سابق Coinbase انگلستان ، Zeeshan Feroz را به عنوان مشاور استخدام کرد.

BCB گرچه خود بانکی نیست ولی با بانک های دیگر همکاری می کند تا حساب های تجاری ، پرداخت ها و ابزارهای ارزی را به کیف پول رمزپایه و اپراتورهای صرافی ارائه دهد.عدم دسترسی به چنین خدماتی مدتهاست که بخش رمزنگاری را درگیر خود کرده است.

فروز به The Block گفت: “یکی از مواردی که من در Coinbase یافتم و این است که ، آن چیزی که صنعت رمزنگاری با آن دست و پنجه نرم می کند ، بانکداری است . دسترسی به زیرساخت های بانکی قابل اعتماد و قوی.” “BCB یکی از معدود ارائه دهندگانی است که در حال تلاش برای پیدا کردن راه حل آن است.”

به عنوان مثال ، شبکهBCB’s BLINC  توجه Feroz را جلب کرده است ، ابزاری که برای کمک به موسسات تجارت رمزنگاری برای جابجایی وجوه سریعتر و با کارمزد کمتر طراحی شده است.

سیستم BLINC مشابه شبکه صرافی Silvergate است که در بین مشاغل رمزنگاری در ایالات متحده محبوب است.

فروز ، که در آگوست سال 2020 از سمت مدیر عامل Coinbase انگلستان کناره گیری کرد ، از آن زمان به تعدادی از شرکت های رمزنگاری مشاوره داده است. وی تا زمانی که برای همیشه در دسامبر شرکت را ترک نکرده بود ، به عنوان مشاور استراتژیک در Coinbase بود.

بیشتر بخوانید:  احتمال حضور مشاور سابق Ripple در دولت جو بایدن 👤

فروز برای کمک به مدیریت چندین محصول خاص رمزنگاری که BCB قصد دارد آنها را به بازار عرضه کند ، استخدام شد. او نمی داند که این محصولات چه هشتند، اما توجه داشت که “بسیاری از فرصت های ظهور در DeFi وجود دارد”.

منبع : www.theblockcrypto.com


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا