اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بنیانگذار Yearn Finance خود را به عنوان نماینده Uniswap معرفی می کند.

آندره کرونژ ، بنیانگذار Yearn Finance ، خود را به عنوان نماینده Uniswap معرفی می کند

آندره کرونژ ، بنیانگذار Yearn Finance ، خود را به عنوان نماینده Uniswap معرفی می کند و امیدوار است بتواند بر حاکمیت پروتکل تأثیر بگذارد.

سلام کریپتو

در یک توییت ، کرونژ گفت که اگر نماینده شود ، ابزاری را برای تسهیل تفویض اختیار ، رأی گیری خارج از زنجیره و اجرای همزمان “ایجاد خواهد کرد. او اضافه کرد:

“در این مرحله ، من فکر نمی کنم که برای ایجاد انگیزه در استخرهای نقدینگی عجله داشته باشد (این مورد می تواند مورد سو  استفاده قرار گیرد). من معتقدم که ما فرصتی برای ارزیابی مجدد توکنی و توزیع داریم. می توانیم به DAI یا sUSD  کمک کنیم. می توانیم برای توسعه بیشتر حمایت کنیم. “

Uniswap اعلام کرد که می خواهد “مجموعه ای متنوع و باکیفیت از نمایندگان پروتکل” را برگزیند که در مورد مسائل مربوط به حکومت درباره پروتکل و رمزارز آن UNI بحث و تبادل نظر کنند. طبق این شبکه ، این ساختار حاکمیتی به دارندگان UNI اجازه می دهد تا مسئولیت اطمینان از مطابقت پروتکل با استانداردهای انطباق را داشته باشند. رهبری Uniswap قبلاً قول داده بود که آنها در حاکمیت پروتکل شرکت نخواهند کرد.

به محض این که کرونژ قصد خود را به عنوان نماینده Uniswap اعلام کرد ، طرفدارانش از او پرسیدند که آیا هدف شما برای ایجاد  استخر YFI-ETH در مجموعه نقدینگی UNI است. او در پاسخ به انها گفت:

صرافی ایرانی کارت

“در این زمان ، نه ، این امر باعث جذب دارندگان YFI به جای استفاده از نقدینگی برای هدف مورد نظر خود (مانند حاکمیت) می شود. من معتقدم ارزش افزوده بهتری وجود دارد که می تواند با استفاده از مشوق های UNI در پیشنهادهای دیگر برای کل اکوسیستم انجام شود. برای افزودن این موارد ، مشوق های دیگری نیز در بازار وجود دارد که می تواند به اکوسیستم کلی کمک بهتری کند. به عنوان مثال استخر DAI: sUSD می تواند به گیر های DAI و sUSD کمک کند. صرفاً تشویق نقدینگی مبلغ مثبتی نیست ، همچنین به راحتی می توان از آن به عنوان نقدینگی “خروج” استفاده کرد. ”

بیشتر بخوانید:  هر ریپل، 4480 دلار!

کرونژ قبلاً نسبت به وضعیت مالی غیرمتمرکز یا بخش DeFi ، بی اعتنایی نشان داده بود زیرا yearn  از انتشار رمزارز گاورننس برای پلتفرم وام غیرمتمرکز خود اجتناب ورزید.

ظرف سه ساعت از انتشار UNI، تعداد  13000 کاربر Uniswap بلافاصله خواستار  400 UNI رایگان خود شدند. Binance و OKEx هر دو UNI را لیست کرده اند و این رمز ارز به عنوان یکی از 20 نشانه برتر DeFi ظاهر شده است.


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا