اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

محبوب‌ترین ارزهای نهنگ‌ها در 24 ساعت اخیر

محبوب‌ترین ارزهای نهنگ‌ها در 24 ساعت اخیر

به گزارش زوم ارز، شیبا و ماتیک، به همراه استیبل‌کوین‌های بر پایه‌ی دلار، به عنوان محبوب‌ترین ارزهای بازار بین سرمایه‌گذاران برتر اتریوم باقی می‌مانند. حال، بنا به گزارش WhaleStats، FTM نیز به این لیست اضافه شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به توییت این موسسه، شیبا و ماتیک به عنوان ارزهای محبوب 1000 صاحب کیف پول بزرگ اتریوم به شمار می‌روند. شیبا اینو جایگاه هفتم را در ده ارز محبوب در اختیار دارد، در حالی که ماتیک بر جایگاه پنجم، و فانتوم بر جایگاه ششم تکیه کرده‌اند. استیبل‌کوین‌های USDC، USDC و BUSD در جایگاه‌های بالایی لیست قرار دارند، به ترتیب در رتبه‌های 1، 3 و 4.

دومین ارز بزرگ بازار، اتریوم، در جایگاه دوم قرار دارد. توکن‌های YFI و AAVE پایین تر از شیبا اینو و به ترتیب در جایگاه‌های 8 و 9 قرار دارند.

کوین کده

بنا به وبسایت WhaleStats، مقدار متوسط شیبا که نهنگ‌ها در 24 ساعت اخیر خریداری کرده‌اند به حدود 880 میلیون توکن می‌رسد، که این تعداد معادل  حدود 20000 دلار است.

برای ماتیک، توکن بومی پالیگان، میزان متوسط خرید در حدود 19000 کوین معادل حدود 26000 دلار قرار دارد.

در چندی از توییت‌های پیشین، این گردآورنده‌ی داده گزارش داد که دو سرمایه‌گذار بزرگ اتریوم حدود 2.6 میلیون دلار خرید داشته‌اند.

بیشتر بخوانید:  پیشنهاد هاسکینسون برای کمک به غیرمتمرکز سازی توییتر

یکی از آن‌ها حدود 1.32 میلیون دلار معادل ماتیک (924997 توکن)، و دیگری 1.31 میلیون دلار معادل این رمز ارز، یعنی حدود 925 هزار توکن، خریداری کرد.

روز جمعه، U.today گزارش کرد که نهنگ‌های بلاکچین اتریوم 15 میلیون دلار معادل فانتوم طی چند تراکنش خریداری کرده‌اند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا