کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول های FTT

معرفی بهترین کیف پول های ارز FTT

کیف پول های FTT، با توجه به تعداد بسیار زیاد کیف پول ها، امروزه انتخاب ولت برای ذخیره رمز ارز و توکن ها کمی سخت شده است. همان‌طور که احتمالاً اطلاع دارید، هر ولت تنها از تعدادی ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. در صورتی که قصد داشته باشد تا بر روی تعدادی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید، احتمالاً نیاز به استفاده چندین ولت دارید. شما در سایت زوم ارز می توانید به راحتی با انواع ولت های کوین و توکن های مختلف آشنا شوید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، بهتر است تا کمی شما را با این توکن آشنا کنیم. در صورتی که به صورت اتفاقی اقدام به مطالعه این مقاله کرده اید و با این توکن آشنا نیستید در این بخش همراه ما باشید.

این توکن ( یعنی توکن FTT ) توسط صرافی FTX منتشر شده است. شما می توانید این توکن را در این صرافی و صرافی هایی همچون بایننس، هیوبی، کوکوین و… معامله کنید. این توکن در شبکه اتریوم یعنی ERC-20 ارائه شده است. در صورتی که شما از این توکن در صرافی FTX استفاده کنید، در تمامی معامله هایتان تخفیف خواهید گرفت. این موضوع دقیقاً همانند باقی صرافی هایی است که برای خود یک توکن و یا یک ارز دیجیتال اختصاصی دارند.

کوین کده

 در صورتی که با این توکن آشنا نیستید و قصد دارید تا بیشتر این توکن را بشناسید، می توانید با کلیک بر روی مقاله ارز FTT چیست؟ اقدام به مطالعه این مقاله کنید. ضمناً شما می توانید با کلیک بر روی تحلیل ارز FTT، تحلیل این توکن را مطالعه کنید.

معرفی کیف پول های نرم افزاری توکن FTT

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا کیف پول های نرم افزاری توکن FTT را به صورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم. همان‌طور که گفتیم اگر قصد خرید این توکن را دارید، حتماً باید با کیف پول های آن آشنا باشید.

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal
کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

کیف پول دیجیتال سیف پل امروزه یکی از معروف ترین ولت های نرم افزاری می باشد که شما می توانید برای ذخیره رمز ارز هایتان در گوشی موبایل از آن استفاده کنید. خوشبختانه این ولت امنیت مناسب و پایداری دارد. در کنار امنیت بسیار مناسب این ولت متأسفانه کیف پول سیف پل از ویژگی تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. لازم به ذکر است که این موضوع باعث نمی شود تا بگوییم که این ولت امنیت ندارد بلکه کیف پول نرم افزاری سیف پل فاقد این ویژگی می باشد.

خوشبختانه رابط کاربری کیف پول سیف پل یا Safepal مناسب و کاربر پسند است. اگر تاکنون با این ولت کار نکرده اید نگران نباشید چراکه می توانید به راحتی با آن کار کنید و رمز ارز های خود را در آن ذخیره سازی کنید. در صورتی که در هنگام کار با این ولت برایتان سؤالی ایجاد شد می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید و یا اینکه به سراغ مقاله آموزش کیف پول سیف پل Safepal بروید و اقدام به مطالعه آن کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این ولت بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • استفاده کاملاً رایگان
 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • فاقد ویژگی تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری لومی Lumi

کیف پول نرم افزاری لومی Lumi
کیف پول نرم افزاری لومی Lumi

کیف پول لومی از دیگر ولت های نرم افزاری است که شما می توانید برای ذخیره انواع رمز ارز ها از آن استفاده کنید. این ولت متأسفانه آن چنان معروف نیست و شاید اسم آن را بسیار کم شنیده باشید. شما می توانید با این ولت به راحتی کار کنید چراکه رابط کاربری آن بسیار آسان و کاربر پسند است. در صورتی که در هنگام کار با این ولت مشکلی رخ داد، می توانید مشکل خود را در قالب یک سؤال در بخش نظرات برای ما بنویسید.

کیف پول نرم افزاری لومی Lumi کاملاً رایگان است و شما نباید برای استفاده از آن هزینه ای پرداخت کنید. خوشبختانه در داخل این ولت برای شما امکان خرید و فروش فراهم گردیده است. شما می توانید در این ولت به راحتی رمز ارز های مختلف را معامله کنید.

خوشبختانه این ولت از لحاظ امنیتی نیز مناسب است اما متأسفانه همانند کیف پول نرم افزاری سیف پل از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. در ادامه برای آشنایی با مزایا و معایب این کیف پول همراه ما باشید.

مزایا:

 • استفاده کاملاً رایگان
 • امنیت مناسب
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست Trust
کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست برعکس کیف پول لومی بسیار معروف و محبوب می باشد. اگر تا به حال نام این ولت را شنیده باشید، احتمالاً دیدید که از آن تعریف نیز شده است. شما می توانید در این ولت رمز ارز و توکن های بسیاری را ذخیره سازی کنید. کم پیش می آید که یک توکن و یا کوین معروف باشد اما این ولت از آن پشتیبانی نمی کند.

متأسفانه یکی از معایب این ولت عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف است. این موضوع به این معنی است که شما نمی توانید تراست ولت را در سیستم عامل های مختلف کامپیوتری نصب کنید چراکه این کیف پول تنها قابل نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی می باشد.

خوشبختانه امنیت کیف پول نرم افزاری تراست مناسب و پایدار است. یکی از دلایلی که این ولت محبوب شده است امنیت بسیار مناسب آن می باشد. لازم به ذکر در کنار امنیت مناسب این ولت رابط کاربری مناسبی نیز دارد. رابط کاربری مناسب از دیگر دلایل محبوبیت این ولت نرم افزاری می باشد. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این ولت بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • رابط کاربری کاربرپسند
 • امنیت مناسب و پایدار
 • استفاده کاملاً رایگان

معایب:

 • غیرقابل نصب بر روی سیستم عامل های کامپیوتری
 • عدم پشتیبانی از ویژگی تایید هویت دو عاملی

معرفی کیف پول های سخت افزاری توکن اف تی تی

پس از آشنایی با کیف پول های نرم افزاری بهتر است ولت های سخت افزاری این توکن را نیز بشناسید تا در صورت تمایل از آن ها برای نگه داری این توکن و سایر توکن ها استفاده کنید. به صورت کلی باید بگوییم که تنها دو کیف پول سخت افزاری از این توکن پشتیبانی می کند که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا خواهید شد.

 1. کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس LedgerNano X
کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس LedgerNano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس توسط کمپانی فرانسوی لجر تولید شده است. شما می توانید از این ولت برای ذخیره رمز ارز های مختلف استفاده کنید. به صورت کلی باید بگوییم که این ولت بسیار معروف است. احتمالاً از هر فردی بپرسید که کیف پول سخت افزاری چه چیزی پیشنهاد می دی؟ با معرفی یکی از کیف پول های سخت افزاری لجر رو به رو می شوید. نوع دیگر این ولت لجر نانو اس است که در قسمت بعدی با آن ولت نیز آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید:  کیف پول مای سیلیوم چیست؟ | آموزش ساخت کیف پول MyCelium + آموزش ویدیویی

شما می توانید در کیف پول سخت افزاری Ledgernano X انواع کوین و توکن ها را از جمله توکن FTT را ذخیره سازی کنید. خوشبختانه امنیت در کیف پول های سخت افزاری به صورت کلی بالا می باشد. یکی از علت های مهم این موضوع آفلاین بودن ولت های سخت افزاری است. خوشبختانه بر عکس ولت های نرم افزاری معرفی شده در این مقاله، این کیف پول از ویژگی تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی با فعالسازی این ویژگی امنیت خود را چندین پله افزایش دهید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس نسخه جدید ولت لجر نانو اس می باشد. اگر به دنبال یک کیف پول با نسخه نرم افزاری و همچنین سخت افزاری به روز هستید، می توانید این ولت را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که از لحاظ قیمتی این ولت کمی گران تر از نسخه ledger nano S می باشد. در ادامه برای آشنایی با مزایا و معایب این ولت همراه ما باشید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • امنیت پایدار و بسیار مناسب
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • پشتیبانی از امکانات مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا
 1. کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

همان‌طور که در قسمت قبل آشنا شدید این ولت نیز توسط کمپانی فرانسوی لجر تولید شده است. شما می توانید در این ولت نیز رمز ارز های مختلف از جمله FTT را ذخیره سازی کنید. خوشبختانه این ولت امنیت بسیار مناسب و پایداری دارد و همچنین از ویژگی تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند.

شما می توانید از کیف پول سخت افزاری LedgerNano S در انواع سیستم عامل ها ( چه موبایلی و چه کامپیوتری ) استفاده کنید. خوشبختانه رابط کاربری در این ولت مناسب و کاربر پسند است. در صورتی که هنگام کار با این ولت با مشکل مواجه شدید، می توانید مشکل خود را با ما در بخش نظرات مطرح کنید و یا اینکه به سراغ مقاله آموزشی کیف پول لجر نانو اس ledgerNano S در سایت زوم ارز بروید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این ولت بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • امکان ذخیره کوین و توکن های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری کاربرپسند
 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • قیمت نسبتاً مناسب
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • این ولت از لحاظ سخت افزاری و نرم افزار کمی قدیمی تر از Ledger nano X می باشد.

مشخصات بهترین کیف پول توکن FTT

مشخصات بهترین کیف پول توکن FTT
مشخصات بهترین کیف پول توکن FTT

اگر به دنبال یک کیف پول خوب هستید پیشنهاد ما این است که به جای بهترین کیف پول مناسب ترین آن را انتخاب کنید. شما می توانید مناسب ترین ولت را طبق علایق و سلیقه خودتان تایید کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانم مناسب ترین ولت را انتخاب کنم؟ در ادامه ما به شما چندین ویژگی را خواهیم گفت و شما می توانید طبق آن ها مناسب ترین را انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:

 1. امنیت

یک ولت مناسب، باید امنیت بسیار مناسبی نیز داشته باشد. امنیت مهم ترین نکته در یک ولت می باشد. حتماً به امنیت یک کیف پول بسیار توجه کنید چراکه اگر ولت انتخاب شما امنیت نداشته باشد، ممکن است سرمایه تان به صورت کلی از بین برود. حتماً به این نکته مهم و کلیدی توجه بسیاری کنید. شما می توانید با کمی تحقیق درباره ولت، به صورت کامل درباره آن اطلاعات کاملی به دست بیاورید.

 1. رابط کاربری

اگر ولت مورد نظر شما رابط کاربری مناسبی داشته باشد، کار با آن برایتان آسان می شود و ممکن است کمتر دچار خطا شوید. بهتر است ولت انتخابی شما از رابط کاربری مناسب و همچنین آسانی پشتیبانی کند. برای اینکه بتوانید متوجه رابط کاربری یک ولت شوید می توانید با جستجوی نام آن در گوگل رابط کاربری کیف پول مورد نظر را از طریق تصاویر شناسایی کنید.

 1. امکانات مختلف

زمانی که یک کیف پول از امکانات مختلف پشتیبانی کند، دیگر از استفاده دیگر امکانات و یا کیف پول ها بی نیاز می شوید. برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم.

در صورتی که ولت مورد نظر شما از صرافی داخلی پشتیبانی کند می توانید برخی از معاملات خود را به راحتی در همان ولت انجام دهید. این موضوع بسیار می توانید به شما کمک کند.

 1. پشتیبانی از رمز ارز و توکن های مختلف

ممکن است در طول سال های مختلف بخواهید بر روی رمز ارز و توکن های مختلفی سرمایه گذاری کنید. به همین منظور بهتر است کیف پولی را انتخاب کنید که از رمز ارز و توکن های مختلفی پشتیبانی می کند. برای مثال برخی از این کیف پول ها در دسته ولت های نرم افزاری عبارت اند از تراست ولت، کوینومی و سیف پل.


نگاه کلی بر کیف پول های FTT

نگاه کلی بر کیف پول های FTT
نگاه کلی بر کیف پول های FTT
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
1 سیف پل Safepal نرم افزاری موبایل
2 لومی Lumi نرم افزاری موبایل
3 تراست Trust نرم افزاری موبایل
4 اکسودوس Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
5 کوینومی Coinomi نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
6 فری ولت FreeWallet نرم افزاری موبایل و تحت وب
7 لجر نانو ایکس LedgerNano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
8 لجر نانو اس LedgerNano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک کیف پول های ارز دیجیتال FTT

اینفوگرافیک کیف پول های ارز دیجیتال FTT
اینفوگرافیک کیف پول های ارز دیجیتال FTT

سخن آخر درباره ی کیف پول های FTT

همان‌طور که در این مقاله مطالعه نمودید، به صورت کامل کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری توکن FTT را به شما معرفی کرده ایم. شما می توانید از هر ولت که علاقه داشتید استفاده کنید. لازم به ذکر است که حتماً پس از انتخاب ولت مورد نظر کمی درباره آن تحقیق کنید تا به اشتباه کیف پول انتخاب نکنید.

برای انتخاب کیف پول می توانید از راهنما هایی که در قسمت قبل شد استفاده کنید و سپس با توجه به آن ها بهترین ولت را انتخاب کنید. در صورتی که برای انتخاب ولت همچنان با مشکل مواجه اید می توانید از ما در بخش نظرات راهنمایی بخواهید. لطفاً مشکل خود را در قالب یک سؤال برای ما بنویسید و منتظر پاسخ باشید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “کیف پول های FTT” با ما همراه بودید.

 


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا