اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دریافت گواهی دارایی دیجیتال توسط FTX در دبی

دریافت گواهی دارایی دیجیتال توسط FTX در دبی

به گزارش زوم ارز، صرافی جهانی رمز ارز FTX در حال گسترش خدمات خود در امارات با دریافت گواهی دارایی دیجیتال در دبی است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ظاهرا این گواهی تحت یک قانون جدید رمز ارز، که هفته‌ی گذشته در دبی پذیرفته شد و نهاد قانون‌گذاری دارایی دیجیتال دبی را به یک قانون‌گذار رمز ارز بزرگ در توسعه‌ی امارات و مناطق آزاد تبدیل کرد، صادر شده است.

بنا به سخنان بنیان‌گذار و مدیرعامل FTX، سم بنکمن فراید، FTX اولین و، تاکنون تنها، گواهی صرافی دیجیتال خود را از دبی دریافت کرده است.

کوین کده

همچنین، بنا به گزارشی از سوی بلومبرگ، بایننس نیز یک گواهی رمز ارز، طی مراحل مشابه، دریافت کرد. بر اساس گزارشات، طی هفته‌ی گذشته، بزرگترین صرافی رمز ارز جهان در حال کار بر روی دریافت گواهی فعالیت در دبی بوده است.

بنکمن فراید گفت به عنوان بخشی از گسترش فعالیت‌های خود در دبی، FTX برنامه دارد تا یک مقر منطقه‌ای در این شهر بنا نهاده، و خدمات رمز ارز را، با تسویه‌ی متمرکز طرف مقابل، به سرمایه گذاران سازمانی ارائه دهد.

سایت کوین تلگراف، برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این موضوع، با مقامات دبی، FTX و بایننس تماس حاصل کرد، اما در زمان نگارش این خبر، نظرات جدیدی به دست نیاورد.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: استخراج ارز های دیجیتال با پلی استیشن 4

امارات به عنوان یکی از بزرگترین دوست‌داران رمز ارز ظاهر شده است، از آنجایی که مقامات شهر دبی در این کشور در حال تلاش برای ممکن ساختن توسعه‌ی رمز ارز بوده‌اند. بنا به گزارشات پیشین، سال گذشته، قانون‌گذاران امارات برنامه‌های متعددی برای اجازه دادن به معاملات رمز ارز در چند منطقه‌ی آزاد اقتصادی در دبی طراحی کردند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا