اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بازار برای پیشرفت کردن به توییت های ایلان ماسک نیاز دارد

بنا به گفته های آقای تام لی، تحلیلگر Fundstrat، اگر به توییت های ایلان ماسک که بازار را به حرکت در میاورند نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که بیت کوین به اندازه کافی بالغ نیست.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی همچنین در توییت دیگری مدعی شد که از آنجایی که تأثیر موسسه ها در بازار بسیار کم شده است و بازار با اقدامات یک فرد جا به جا شده و دچار افزایش یا کاهش قیمت می‌شود، این موضوع نشان دهنده ی این است که موسسه ها از بازار بیرون رفته و دیگر علاقه مند به سرمایه گذاری در این بازار نیستند و دارایی دیجیتال خود را به فروش رسانده اند.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، آقای کوین او لری اخیراً اظهار داشته بود که موسسات بخاطر آلودگی های زیست محیطی شدید و تولید کربن دی اکسید زیاد از سوی بیت کوین، تمایلی به سرمایه گذاری در این رمزارز ندارند چرا که به تازگی هجمه ها بر روی آلودگی های زیست محیطی بیت کوین زیاد شده است.

کوین کده

کوین او لری افزود:
لی انتظار دارد که وقتی حجم سرمایه گذاری موسسه ها در بیت کوین افزایش می‌یابد، نوسانات این رمزارز کم شود.

چند روزی بود که ایلان ماسک توییتی در مورد بازار ارز های دیجیتال نمی‌نوشت و حالا پس از چند روز مجدداً توییتی نوشت که منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی اولین شهرک تخصصی ماینینگ 🔨 در ایران

مدیرعامل تسلا در توییتر خود اعلام کرد که این شرکت زمانی شروع به پذیرش بیت کوین خواهد کرد که نیمی از بیت کوین های در حال استخراج، با انرژی های پاک استخراج شوند.

دلیل اینکه تسلا در ماه گذشته تصمیم به نپذیرفتن بیت کوین کرد این بود که بیشتر بیت کوین های موجود با انرژی هایی که آلودگی زیادی تولید می‌کنند استخراج شده اند.

به دنبال توییت ایلان ماسک، هم اکنون بیت کوین در سطح قیمتی 39576 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا