صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر فوری: سازمان بورس آمریکا ارز های دیجیتال را ممنوع نخواهد کرد

خبر فوری: سازمان بورس آمریکا ارز های دیجیتال را ممنوع نخواهد کرد

به گزارش زوم ارز، گری گنسلر رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اظهار داشت که این تنظیم کننده هیچ برنامه ای برای ممنوعیت فعالیت ارز های دیجیتال در ایالات متحده ندارد.

سلام کریپتو

گنسلر طی یک ویدیو کنفرانس با اعضای کنگره که امروز برگزار شد اظهار داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هیچ برنامه ای برای ممنوعیت فعالیت ارز های رمزنگاری شده ندارد.

اظهارات وی در پاسخ به یکی از اعضای کنگره آقای تد باد صورت گرفت که وی در مورد ممنوعیت ارز های دیجیتال و انجام دادن هرگونه تراکنش رمز ارز ها در چین صحبت کرد و توجه ها را به این موضوع جلب کرد.

گنسلر به طور خاص اظهار داشت که رویکرد ایالات متحده با چین متفاوت است و در مورد وظایف سازمان زیر رهبری خود گفت:
موضوع این است که چگونه حوزه ارز های دیجیتال را در حمایت از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان سازماندهی کنیم و وی همچنین خاطرنشان کرد که سایر ادارات با مسائل مربوط به مبارزه با پولشویی، رعایت مالیات و مسائل ثبات مالی رو به رو هستند.

وی ادامه صحبت های خود افزود که محدود کردن ارز های دیجیتال بر عهده کنگره است و توضیح داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده فقط می‌تواند با اختیاراتی که به آن داده شده است کار کند.

صرافی کوینکده

سازمان بورس آمریکا با ارز های دیجیتال درگیر است و در سال 2017 که هیجانات پیرامون عرضه های اولیه یا ICO بالا گرفته بود آنها فعالیت بسیاری از شرکت ها را متوقف کردند چرا که اینگونه دارایی ها را برای کاربران خطرناک قلمداد می‌کردند.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین گوی سبقت را در ژاپن از رمزارزهای بومی XPRو MONA گرفت!

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز آیا این خبر می‌تواند منجر به افزایش قیمت بیشتر بیت کوین و سایر رمز ارز ها شود و اینکه آیا کنگره دست به ممنوعیت ارز های دیجیتال خواهد زد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptobriefing


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا