اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ایالت جورجیا به دنبال معافیت ماینر ها از مالیات

ایالت جورجیا به دنبال معافیت ماینر ها از مالیات

به گزارش زوم ارز، پنج عضو از نمایندگان ایالت جورجیا لایحه ای را معرفی کرده‌اند که استخراج کنندگان محلی را از پرداخت مالیات معاف می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز دوشنبه، نمایندگان جورجیا با نام های دان پارسنز، تاد جونز، کیتی دمپسی، هیث کلارک و کیسی کارپنتر لایحه ی HB1342، که هنوز عنوانی پیدا نکرده است را معرفی کردند. این لایحه به دنبال اصلاح کد مالیاتی این ایالت و معاف کردن استخراج کنندگان دارایی دیجیتال از پرداخت مالیات برای استفاده از برق است و احتمالا تنها شامل حال آن گروه از استخراج کنندگانی می‌شود که در محدوده ای با حداقل حدود 7 هزار متر مربع فعالیت می‌کنند.

این لایحه ی پیشنهاد شده جدیدترین اقدام انجام شده در سطح ایالتی برای تشویق استخراج کنندگان کریپتو به فعالیت تجاری است. در ماه ژانویه، قانون‌گذاران ایالت ایلینوی لایحه ای را معرفی کردند که منجر به ایجاد انگیزه ی بیشتر برای دیتاسنتر های مرتبط با استخراج کریپتو می‌شد. همچنین در ماه مارچ 2021 ایالت کنتاکی لایحه ای مشابه را معرفی کرد.

کوین کده

هزینه های برق همیشه به عنوان فاکتور اصلی برای استخراج کنندگانی که به دنبال گسترش فعالیت های خود در آمریکا و فراتر از آن هستند، بوده‌ است. در ماه نوامبر، شرکت کانادایی ماینینگ بیت کوین موسوم به Bitfarms ضمن اشاره به بهینه بودن هزینه ها در ایالت واشنگتن، اعلام کرد که به دنبال بنا نهادن اولین دیتاسنتر خود در این ایالت است. تگزاس نیز، احتمالا به دلیل وجود شبکه ی برق بهینه و منابع انرژی تجدیدپذیر، به دنبال ممنوعیت ماینینگ در چین از حضور چند شرکت برخوردار شد.

بیشتر بخوانید:  پیروزی تتر در دادگاه

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا