اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Getty Images به دنبال راه اندازی اولین NFTها روی پالم

Getty Images به دنبال راه اندازی اولین NFTها روی پالم

به گزارش زوم ارز، پلتفرم Getty Images به دنبال ورود به NFTها است. این NFTها روی بلاکچین پالم مینت خواهند شد. Getty Images از مجموعه‌ی خود با بیش از 465 میلیون تصویر، شامل 135 تصویر آنالوگ و با تمرکز بر تبدیل کارهای آرشیوی دیده نشده به NFTها، NFTهای خود را تولید خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

فروش‌های اولیه و ثانویه برای NFTها روی بازار کندی برقرار خواهد شد.

بنا به یک بیانیه، مدیرعامل Getty Images، کریگ پیترز، به NFTها به عنوان روشی برای ورود به یک بازار و جامعه مشتری جدید نگاه می‌کند. در حالی که مدیرعامل کندی دیجیتال، اسکات لوین،  به این همکاری به عنوان راهی برای ارائه‌ی NFTهای جدید که فراتر از دنیای ورزشی، با فرهنگ و تاریخ ارتباط دارند، نگاه می‌کند.

کوین کده

NFTهای عکاسی جایگاهی جدا از دنیای Bored Ape، کریپتو پانکز و اوکی بیرز یافته‌اند. عکاسانی همچون کث سیمارد، الیس سواپز، رندال اسلیوین، آیموس واسکز و آنا مک‌نات، تصاویری به ارزش هرکدام هزاران اتریوم به فروش رسانده‌اند. همچنین، اوپن‌سی دسته بندی‌ای با نام “تصاویر ترند” دارد.

در دنیای عکاسی نیز، NFTها یک موضوع بحث برانگیز بوده‌اند؛ برخی نگران مصرف انرژی بلاکچین‌های گوناگون هستند. اما بلاکچین پالم ادعا می‌کند که 99 درصد انرژی کمتری از شبکه اصلی اتریوم مصرف می‌کند. همچنین، از زمان راه اندازی این بلاکچین در سال گذشته، پالم با صرافی غیرمتمرکز یونیسواپ و کیف پول متامسک سازگار بوده است.

بیشتر بخوانید:  نظر بنیان گذار کاردانو در مورد استخراج بیت کوین

هرچند، در مقیاس بزرگ، جامعه‌ی NFT تمایل کمتری به عکاسی دارد و بیشتر به مبادلات متاورسی یا تصویر پروفایل علاقه‌مند است. شایان ذکر است که ده مجموعه‌ی برتر در اوپن‌سی، حتی شامل یک مجموعه‌ی عکاسی نیز نمی‌شوند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا