اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فراکتال طلا (Gold Fractal) پیش بینی می کند:دو برابر شدن LEND مبتنی بر اتریوم درآینده

salamcrypto

هفته گذشته مانند سایر ارزهای دیجیتال ، در LEND، اصلاحات اساسی انجام شد.  بازار رمزارزها در چند مدت گذشته  به دلیل پایین آمدن قیمت بیت کوین و اتریوم ، تحت فشار زیادی قرار گرفته است. LEND نیز به خاطر خروج Chef Nomi از SushiSwap با  سقوط کوتاه مدت در DeFi ،روبرو شد.

تحلیلگران حرفه ای  و فنی رمزارززها در مورد رمزارزبومی  Aave  خوش بین هستند.

تحلیلگران میگویند، چطور LEND می تواند دو برابر شود:

اولین بار توسط یک تریدر برجسته ارمزارزها در تجزیه و تحلیل فراکتال(Fractal)،  مشاهده شدکه LEND طی ماه های آینده بیش از 100 درصد افزایش خواهد یافت. فراکتال نشان می دهد که از زمان لغو استاندارد طلا ، روند قیمت LEND مشابه روند قیمت طلا به نظر می رسد. این مقایسه نشان می دهد که LEND در آستانه روند رشد سهمی است و پس از یک روند صعودی اولیه ادغام شده است.تریدرهای خطرپذیر ،نسبت به پتانسیل LEND در فضای متغیر DeFi خوشبین هستند.اسپنسر نون از DTC Capital استدلال کرد که این واقعیت که Aave توانسته بیش از 1 میلیارد دلار ارزش داشته باشد  ، یک نشانه مثبت برای مناسب بودن پروتکل در بازار است:

“یکی از بهترین سیگنالهای PMF در DeFi این است که آیا یک پروژه می تواند با مشوق های اضافی (استخراج نقدینگی) موفق شود. Aaveمورد ، LM را ندارد اما هنوز هم یکی از بزرگترین بهره برداران فعالیت های فارم  yield   با 1.26 میلیارد دلار TVL و تنها 759 میلیون دلار mcap  هستند.

بیشتر بخوانید:  سرقت مسلحانه 450 هزار دلار از صرافی رمزنگاری هنگ کنگ

این مورد را کایل سامانی ، مدیر عامل Multicoin Capital ، تکرار کرد. وی گفت که متناسب بودن بازار و محصول Aave به این معنی است که اگر او مجبور باشد یکی از دارایی های DeFi را در Ethereum برای دو سال انتخاب کند ،حتما LEND خواهد بود.

صرافی ایرانی کارت

“اگر مجبور باشم یک دارایی DeFi مبتنی بر Ethereum را به مدت 2 سال در اختیار داشته باشم ،  AVE خواهد بود. تا حد زیادی بهترین ترکیب با ویژگی های: تناسب محصول / بازار ، توزیع رمزارزی، جامعه ، سرعت نوآوری و ارزیابی معقول با وارونه است. “

اگرچه این روندهای بلند مدت چه تاثیری بر اقدام کوتاه مدت قیمت دارند ، در حال حاضر مشخص نیست.


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا