صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گلدمن ساکز به دنبال خرید دارایی Celsius با 2 میلیارد دلار

گلدمن ساکز به دنبال خرید دارایی Celsius با 2 میلیارد دلار

به گزارش زوم ارز و همانگونه که توسط Coin Desk ادعا شده است، گلدمن ساکز در حال بررسی سرمایه گذاران برای تشکیل سرمایه‌ی web3 جهت خرید دارایی Celsius است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این بانک سرمایه گذاری چند ملیتی در حال جذب سرمایه‌ای 2 میلیارد دلاری از تعدادی از صندوق‌ها، جهت بهره‌وری از افت قیمت دارایی رمز ارز Celsius و خرید آن است.اخ

در صورتی که Celsius مجبور به اعلام ورشکستگی شود، ممکن است که به فروش سریع دارایی خود، جهت پرداخت بدهی به طلبکاران، نیاز داشته باشد.

علاوه بر آن، در روز 12 ژوئن Celsius پیشنهادی ناخواسته از صرافی رقیب Nexo دریافت کرد، که مورد پذیرش این پلتفرم واقع نشد. هرچند، Coin Desk گزارش کرد که از Citigroup برای بررسی این معامله دعوت شده بود.

احتمالا پیشنهاد خرید پورتفوی Celsius تمرکزی مشابه پیشنهادات احتمالی دیگر گلدمن ساکز خواهد داشت. ممکن است سرمایه گذارانی که اکنون دسترسی به دارایی خود، که تحت میزبانی Celsius قرار دارد، ندارند، حس خوبی به پیشنهاد گلدمن ساکز نداشته باشند.

در صورت اعلام ورشکستگی، جدول زمانی‌ای برای ترتیب بازپرداخت طلبکاران تنظیم خواهد شد. در وهله‌ی اول، سرمایه گذاران امید دارند که بدهی آن‌ها پرداخت شود، اما هیچ تضمینی بر این امر وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  خرید از آمازون با ارز های دیجیتال

پلتفرم Celsius وکلای تجدید ساختار از یک کمپانی حقوقی استخدام کرد تا پیرامون راه حل‌های ممکن برای مشکلات مالی خود از آن‌ها مشاوره بگیرد. این اقدام می‌تواند نشان از پایان Celsius، که از روز 20 ژوئن سخنی پیرامون این مشکل نداشته است، داشته باشد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا