اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید 80 درصد از کل لایت کوین های ماین شده در فوریه توسط Grayscale

به نظر می‌رسد که لایت کوین ملقب به نقره دیجیتال، پشتوانه خود را در میان سرمایه گذاران و موسسه ها پیدا کرده است.
داده های شرکت تحلیل بازار Bybt نشان می‌دهد که صندوق سرمایه گذاری کریپتو Grayscale اکثر لایت کوین های ماین شده در ماه گذشته را خریداری کرده است. در حال حاضر گری‌اسکیل بیش از 1.44 میلیون لایت کوین معادل 248.33 میلیون دلار را در اختیار دارد و این سومین دارایی دیجیتال بزرگ شرکت پس از بیت کوین و اتریوم است.
این شرکت یکی از معدود شرکت های آمریکایی ست که به سرمایه گذاران معتبر و موسسات اجازه می‌دهد ارز های دیجیتال خریداری کنند. این شرکت بیش از نه صندوق تراست را پیشنهاد می‌کند که برای کاربران هم به عنوان یک سهام قابل تجارت و هم سپرده در دسترس است. در حالی که صندوق تراست بیت کوین بیشترین سرمایه را از سرمایه گذاران به دست آورده، لایت کوین هم ظاهراً طرفداران خاص خود را دارد.
ماینر ها در 28 روز گذشته بیش از 201600 لایت کوین استخراج کردند و بیشتر این مقدار را گری‌اسکیل خریداری کرده است. در سی روز گذشته، صندوق تراست گری‌اسکیل 174900 لایت کوین خریداری کرده است.
طبق سرویس ردیاب LitecoinBlockHalf، هر 2.5 دقیقه شاهد حل شدن یک بلاک لایت کوین توسط ماینر ها هستیم. ماینر ها برای تأمین هزینه ها و کسب سود، اکثریت تولیدات خود را در بازار آزاد می‌فروشند.
ارقام فعلی نشان می‌دهند که هر ماینر به طور متوسط بیش از 12.5 لایت کوین سود می‌کند. چنین ارقامی به معنای آن است که بیش از 300 لایت کوین در هر ساعت استخراج می‌شود که معادل 7200 لایت کوین در روز است. این بدان معناست که در فوریه بیش از 216000 لایت کوین در سی روز استخراج شده اند.
با ورود 174900 لایت کوین به صندوق تراست لایت کوین گری‌اسکیل این رقم بدان معناست که این صندوق تقریباً 80 درصد از کل لایت کوین استخراج شده در فوریه را خریداری کرده است.
منبع: decrypt

بیشتر بخوانید:  بایننس زیر ذره بین CTFC

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا