اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت Grayscale باز هم اتریوم خرید

در روز سه شنبه 16 مارچ صندوق تراست اتریوم گری‌اسکیل 10 هزار واحد اتریوم جدید خریداری کرد تا تعداد کل اتریوم آنها به 3.17 میلیون واحد از اتریوم برسد. طبق اطلاعات موجود در Bybit ماه گذشته صندوق تراست اتریوم این شرکت شروع به خرید اتریوم های زیادی کرد و در یک ماه 240 هزار واحد اتریوم خریداری نمود.
طبق به روزرسانی اخیر گری‌اسکیل ارزش کل دارایی های تحت مدیریت آنها در مجموع 42.9 میلیارد دلار است. صندوق تراست اتریوم با ارزش خالص 5.6 میلیارد دلاری 13 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت آنها را شامل می‌شود.
در حالی که اتریوم به پرسه زدن حول و حوش 1800 دلار ادامه می‌دهد اما سرمایه گذاران به خرید آن ادامه می‌دهند و ذخیره اتریوم صرافی های دیجیتال به طور مداوم رو به کاهش است.
ادرس نهنگ های اتریوم ( کسانی که بیش از ده هزار واحد از این کوین را در اختیار داشته باشند ) طی چهار هفته گذشته به بالاترین حد خود رسیده است. آخرین گزارشات Santiment بیان می‌کند که نهنگ های اتریوم از فروش اتریوم های خود امتناع می‌ورزند. از کل ادرس های اتریوم فقط یک درصد آنها نهنگ هستند و تعداد خرده فروشان که 100 الی 10 هزار واحد اتریوم را در اختیار دارند 7.2 کاهش یافته است. بنابراین، خرده فروشان به طور عمده در حال فروش اتریوم خود به نهنگ ها هستند.
از طرف دیگر فعالیت آدرس دهی اتریوم رکورد های جدیدی را ثبت می‎‌کند. فعالیت بالای آدرس دهی اتریوم بدان معناست که قیمت می‌تواند بار دیگر به سطح 2 هزار دلار برسد.
بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند که روند صعودی اتریوم در سال جاری ادامه پیدا کند. برخی تحلیلگران پیش بینی می‌کنند که قیمت اتریوم در سال 2021 می‌تواند از سطح 10 هزار دلار عبور کند.
به نظر شما کاربران زوم ارز در پایان سال  2021 اتریوم در چه سطح قیمتی قرار دارد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
منبع: Coingape

سلام کریپتو

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  معرفی طرح جدید اتریوم

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا