اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت Grayscale اتریوم خریداری کرد

salamcrypto

شرکت گری‌اسکیل زمانی که اتریوم دچار اصلاح قیمت شد و به 1600 دلار رسید، 10 هزار اتریوم خریداری کرد.
در طی سقوط بازار ارزهای دیجیتال در 23 فوریه قیمت اتریوم تا سطح 1450 دلار کاهش یافت. اتریوم از آن زمان تاکنون ریکاوری کرده و به بیش از 1600 دلار رسیده است. دز زمان نوشتن این مقاله، اتریوم با قیمت 1618 دلار معامله می‌شود و ارزش کل بازار آن به 185 میلیارد دلار رسیده است.
حالا بنظر می‌رسد که شرکت Grayscale Ethereum Trust در 24 ساعت گذشته 10000 اتریوم خریداری کرده است. دقیقاً مثل بیت کوین، موسسه ها به بازار اتریوم نیز ورود کرده اند و از افت بازار نهایت استفاده را می‌برند. با خرید این 10 هزار اتریوم، کل دارایی های اتریوم شرکت Grayscale به بالاتر از 3.17 میلیون دلار رسیده است.
افزایش قیمت اتریوم در سال 2021 شدید بوده است. اگرچه اتریوم پس از رسیدن به اوج قیمت خود ثبت رکوردی جدید دچار اصلاح قیمت 20 درصدی شده است اما هنوز هم با 125درصد افزایش قیمت نسبت به سال گذشته معامله می‌شود.
داده های Skew نشان می‌دهند که در جریان بهبود قیمت اخیر اتریوم، سرمایه کمتری لیکویید شده است.
داده های دیگری نشان می‌دهند که از دو هفته قبل که CME Ether فعال شده است، سرمایه بسیاری را جذب کرده است. اوایل روز دوشنبه در میان آشفتگی های بازار ارز دیجیتال، معاملات آتی CME Ether نزدیک به 160 میلیون دلار سرمایه جذب کردند و رکورد جدیدی را ثبت کردند.
یکی از نگرانی های اصلی کاربران نسبت به شبکه اتریوم این است که در حال حاضر با افزایش فعالیت شبکه اتریوم، هزینه گس( کارمزد ) نیز افزایش می‌یابد.
با این حال، درست زمانی که اتریوم بین 1500 تا 1700 دلار معامله می‌شود. هزینه کارمزدی که تاکنون کاربران برای اتریوم پرداخت کرده اند به 37.6 دلار رسید که در تاریخ 6 ساله این ارز بی نظیر بوده است و گس رکورد جدیدی را ثبت کرد.اگرچه اتریوم در تلاش است تا به بیش از 2000 دلار برسد، اما در این مرحله بنظر می‌رسد که احتمال آن بسیار کم است.با خرید 10 هزار اتریوم توسط گری‌اسکیل، هزینه گس اتریوم به بالاتر از 37 دلار رسید.
منبع: coinmarketcap

بیشتر بخوانید:  بازار مشتقات بیت کوین ، خلوت شد

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا