اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گری‌اسکیل لایت کوین و بیت کوین کش خرید

salamcrypto

صندوق سرمایه گذاری گری‌اسکیل 0.9 میلیارد دلار ارزدیجیتال خرید

بزرگترین هولدر بیت کوین در دنیا فقط در مدت 24 ساعت یک میلیارد دلار دارایی دیجیتال دیگر خرید در حالی که شاخص پریمیوم لایت کوین و بیت کوین کش در حال افزایش است.
صندوق سرمایه گذاری گری‌اسکیل فقط در یک شبانه روز مقدار قابل توجهی ارز دیجیتال که به طور دقیق 0.9 میلیارد دلار می‌باشد خریداری کرده است.
در زمان نگارش این خبر این صندوق سرمایه گذاری 45.8 میلیارد دارایی دیجیتال یعنی بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال را در اختیار دارد.
بنا به شرکت تجزیه و تحلیل داده ها یعنی  Bybt، گری‌اسکیل روز به روز به تعداد آلت کوین های خود میافزاید و علاوه بر آنها گری‌اسکیل قصد دارد صندوق های تراست خود را نیز گسترش دهد.
تا امروز این شرکت 519 واحد ZEN،  967واحد  LPT و 29990 واحد LINK خریداری کرده است.
همچنین این شرکت طی هفت روز گذشته 71035 واحد  XLM،  2965 واحد ZEN نیز خریداری کرده که همگی این ارز ها را برای صندوق های تراست خود که به تازگی راه اندازی کرده خریداری کرده است.
در حالی که شاخص پریمیوم صندوق های تراست بیت کوین، تراست اتریوم و تراست  ETC هستند اما شاخص پریمیوم صندوق تراست لایت کوین و بیت کوین جهش عظیمی داشته اند.
به نظر شما این خرید جدید گری اسکیل در روند قیمتی لایت کوین و بیت کوین کش تاثیر مثبت خواهد داشت و این دو ارز را از اصلاح قیمت شدید نجات خواهد داد؟

بیشتر بخوانید:  عبور کاردانو از یک دلار!

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا