اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

3 درصد از کل بیت کوین در گردش در اختیار Grayscale است.

salamcrypto

Grayscale Investments هم اکنون پس از به دست آوردن 16244 بیت کوین دیگر ، معادل 607 میلیون دلار ، در 18 ژانویه ، سه درصد از کل بیت کوین در گردش را در اختیار دارد.”منابع رمزنگاری در Grayscale تقریباً 10 درصد در ماه رشد  کردند”

توییت گری اسکیل

چارلز ادواردز ، بنیانگذار سرمایه گذاری Capriole ، در توییتر خود اظهار نظر کرد که  بیش از 16000 بیت کوین توسط Grayscale خریداری شده است.

وی خاطرنشان كرد كه دارایی های رمزنگاری این شركت ماهانه تقریباً ده درصد در حال افزایش است و فرض كرد كه در سال 2021 ، Grayscale ممكن است ذخیره بیت کوین خود را بیش از سه برابر افزایش دهد – به 10 درصد از كل کوین های BTC در گردش.

اینفلوئنسر بیت کوین معروف به Whale Panda در توییتر مشخص کرد که خرید عظیم دیروز بیت کوین برابر با مقدار BTC استخراج شده در 18 روز (با نرخ 900 بیت کوین در روز) است.

وی افزود که طی 30 روز گذشته ، Grayscale ، 60000 بیت کوین  یا معادل دو ماه کار ماینر را بدست آورده است ، در حالی که در این مدت ،   Grayscale Bitcoin Trustبه مدت سه هفته بسته شد و پذیرش ورودی از سرمایه گذاران را اخیراً از سر گرفت.

بیشتر بخوانید:  رشد قیمت سهام کوین بیس

دیروز 16 هزار بیت کوین اضافه کرد که معادل 18 روز استخراج کوین (900 کوین در روز) است. طی 30 روز گذشته  60000 بیت کوین اضافه کرده است که معادل بیش از 2 ماه استخراج است.

منبع : u.today


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا