اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش‌بینی بزرگ رئیس NYDIG

salamcrypto

رئیس NYDIG : آمریکایی ها ظرف یک سال درآمد و حقوق خود را با بیت کوین دریافت خواهند کرد.
در روز شنبه 6 فوریه قیمت بیت کوین پس از خرید نهنگ های موسسه ای دوباره به سطح 40000 دلار رسید، راس استیونز رئیس NYDIG پیش‌بینی بزرگی کرد.
گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک ((NYDIG یک راهنمای دارایی دیجیتال است که به موسسه ها در زمینه بیت کوین و کرپیتو کمک می‌کند و اطلاعاتی را ارائه می‌دهد.
استیونز در آخرین مصاحبه خود با مایکل سیلر در کنفرانس MicroStrategy world 2021، او پیش‌بینی کرد که آمریکایی ها در مدت یک سال حقوق خود را بصورت بیت کوین دریافت خواهند کرد.
علاوه بر این استیونز اطمینان زیادی به اینکه موسسه ها به سمت بیت کوین خواهند آمد دارد. او اضافه کرد که یک سال قبل گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک 25 مشتری موسسه ای داشته است اما امروز آنها بیش از 280 مشتری موسسه ای دارند که در زمینه بیت کوین به آنها کمک می‌کنند.
استیونز اطمینان خاطر دارد که ارزش بیت کوین موسسات زیر نظر آنها در سال جاری 4 برابر خواهد شد. در حال حاضر این گروه 6 میلیارد دلار بیت کوین را تحت پوشش خود دارد که احتمالا تا پایان سال 2021 به 25 میلیارد دلار خواهد رسید.
همچنین استیونز گفت : من باور دارم که مهم ترین تصمیمی که مدیران ارشد در ده سال آینده خواهند گرفت این است که تصمیم به سرمایه گذاری در بیت کوین بگیرند. همکاران من مجموعا در 2020 بیت کوین بیشتری نسبت به بازه زمانی 2013 تا 2019 خریداری کردند. اگر تجارت ما با همین سرعت پیش برود من انتظار دارم که در دو سال آینده بیت کوین بیشتری خریداری خواهیم کرد. ما سرمایه گذاران بزرگی هستیم، اگر در اینکه از چیزی درآمدی کسب نخواهیم کرد مطمئن نباشیم حتی یک پنی هم روی آن سرمایه گذاری نخواهیم کرد.
منبع: Coingape.com

بیشتر بخوانید:  Uniswap باحجم معاملات 15.3 میلیارد دلار از Coinbase پیشی گرفت !

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا