صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیرعامل Green Hills Software دوج کوین را کلاهبرداری خواند

مدیرعامل Green Hills Software دوج کوین را کلاهبرداری خواند

یکی از فعالان حوزه تکنولوژی در کالیفورنیا، دن او داود، در توییت اخیر خود دوج کوین را هدف انتقاد خود قرار داد و از آن به عنوان کلاهبرداری تبلیغ شده توسط ایلان ماسک در کنار سقف‌های خورشیدی، تاکسی‌های رباتیک و بقیه‌ی اختراعات تبلیغ شده توسط تسلا یاد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، او داود پس از کمپینی مرتبط با مجلس سنا که به نظر می‌رسد تنها بر یک مشکل، یعنی ممنوعیت خودروهای خودران تسلا تمرکز داشت، توجه رسانه را به خود جلب کرد.

مدیرعامل کمپانی Green Hills Software شخصا تامین مالی مجموعه‌ای از تبلیغات کمپینی که بزرگترین تولید کننده‌ی خودرو برقی در جهان را هدف گرفت، را عهده‌دار شد.

مطابق انتظار، او داود در رای گیری از سناتور الکس پادیلا عقب افتاد و تنها 1.1 درصد از رای‌ها را کسب کرد. هرچند، کمپین وی برای بازخواست ایلان ماسک متوقف نشد.

اخیرا Dawn Project، گروه حمایت از امنیت فناوری متعلق به این فرد، آزمایش ایمنی را منتشر کرد که نمایان‌گر برخوردهای متعدد یک خودروی تسلا با مانکنی به سایز کودک بود. او داود ادعا کرد که فناوری کمپانی تسلا برای تمام شهروندان آمریکا یک تهدید به شمار می‌رود.

طرفداران تسلا به این آزمایش واکنش نشان دادند و ادعا کردند که در این تصادف، فناوری FSD استفاده نشده است. ماسک از رسانه‌ها به دلیل بازنشر کردن این ویدیو انتقاد کرد. او داود ضمن دفاع از این آزمایش ادعا کرد که ویدیوی خامی که وی منتشر کرد، به طور شفاف نشان می‌دهد که فناوری FSD در آزمایشات دخیل بوده است.

بیشتر بخوانید:  از تب و تاب افتادن پرونده ریپل و سازمان بورس آمریکا

در میانه‌ی ماه ژوئن، ایلان ماسک با شکایتی 258 میلیارد دلاری به اتهام تبلیغ دوج کوین به عنوان یک طرح پانزی مواجه شد. ثروتمندترین فرد جهان، علی‌رغم اصلاحات قیمتی، به حمایت خود از این میم کوین ادامه می‌دهد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا