اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش بینی مدیر عامل Guggenheim درمورد قیمت بیت کوین

بازار بیت کوین بحث های زیادی را در فضای رمزنگاری ایجاد کرده است. این امر پس از رسیدن قیمت این کوین به بالاترین قیمت (42 هزار دلار) تشدید شد. ظاهراً ، کسانی هستند که هنوز فکر می کنند قیمت بیت کوین بیشتر از قیمت فعلی خود است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در مصاحبه ای با CNBC ، مدیر ارشد سرمایه گذاری گوگنهایم ، اسکات مینرد گفت که بیت کوین به سمت بالاترین قیمت 400 دلار پیش می رود. با این کار ، اسکات موقعیت قبلی خود را تأیید می کرد در جایی که قیمت را پیش بینی کرده بود.

این در شرایطی اتفاق می افتد که قیمت بیت کوین به دلیل جهش چشمگیر ، بسیار مورد توجه قرار می گیرد. اسکات گفت افرادی هستند که هنوز هم از محبوبیت فعلی آن استفاده می کنند حتی اگر او آن را لمس نکرده باشد.

کوین کده

نمودار قیمت بیت کوین

بازار یخ زده است.

اسکات مینرد اولین پیش بینی خود را در مورد قیمت بیت کوین، هنگامی که رمزنگاری با حدود 23 هزار دلار معامله می شد ، انجام داد. این در دسامبر سال 2020 بود. او مقایسه بسیار مهمی بین بیت کوین و طلا انجام داد و خاطرنشان کرد که بیت کوین دارای بسیاری از ویژگی های موجود در طلا است اما از نظر ارزش معاملاتی ذاتی ، برنده است. به گفته اسکات ، در حال حاضر بازار بیت کوین به دلیل تقاضای زیادی که حتی صرافی ها برای تأمین آن تلاش می کنند ، کمی پوسیده شده است.

با این حال ، در یک توییت اخیر ، اسکات تلاش کرد تا هیجان بازار بیت کوین را کاهش دهد و گفت که افزایش کوتاه مدت قیمت را نمی توان ادامه داد. وی افزود که ، به همین دلیل ، رمزنگاری در برابر پس گرفتن قیمت آسیب پذیر است. با این حال ، این ادعا پیش بینی طولانی مدت قیمت وی را بی اعتبار نمی کند.

بیشتر بخوانید:  انجمن بلاکچین مجدداً فعالیت خود را از سر می‌گیرد

گوگنهایم هنوز بیت کوین نخریده است.

معلوم شد ، گوگنهایم بیت کوین نخریده است ، چیزی که برخی از افراد مانند الکس کروگر ، اقتصاددان ، فکر می کند تلاش مدیر عامل برای بی اعتبار کردن مخفیانه BTC در کوتاه مدت یک ترفند برای پایین نگه داشتن قیمت است تا این شرکت بیت کوین را در قیمت پایین خریداری کند.

به گفته کروگر ، توییت اسکات سعی دارد مردم را به این فکر بیندازد که شرکت سرمایه گذاری از سرمایه گذاری های خود در BTC سود می برد ، اما واقعیت این است که گوگنهایم هنوز بیت کوین خریداری نکرده است. در حقیقت ، این شرکت برای تأیید سرمایه گذاری در حدود 530 میلیون دلار در بیت کوین از طریق Grayscale Bitcoin Trust ، درخواستی را به SEC ارائه داد. این تصویب از 30 ژانویه اجرایی می شود.

منبع : zycrypto.com


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا