اخبار ارز دیجیتال

فرصت ارسال محصول در رویداد هکاتون ققنوس تا ۱۵ آذر تمدید شد.

salamcrypto

با توجه به استقبال گسترده و درخواست‌های متعدد علاقه‌مندان و تیم‌های هکاتون؛ مبنی بر تمدید زمان داوری و ارسال محصولات، این زمان تا ۱۵ آذر تمدید شد، تا تیم ها فرصت بیشتری برای آماده‌سازی دموی محصول‌شان داشته باشند و شرکت ققنوس به جذب ۱۰۰ درصدی تیم‌ها هکاتون نزدیک‌تر شود.

از آنجایی که هکاتون ققنوس یک مسابقه برنامه‌نویسی است، لذا کیفیت دموهای ارائه شده برای داوران اهمیت بسزایی دارد و توصیه داوران این رویداد به شرکت‌کنندگان این است که در این زمان بر روی دموی نهایی محصول‌شان تمرکز بیشتری داشته باشند.

تمدید داوری و زمان ارسال محصولات اولیه رویداد هکاتون فرصت خوبی را برای کسانی که ثبت نام اولیه نداشتند، ایجاد کرد تا افراد بیشتری بتوانند خودشان را به قطار مسابقه توسعه محصول مبتنی بر دفتر کل توزیع شده ققنوس برسانند.

رویداد هکاتون میزبان داوران باتجربه در صنعت بلاک‌چین و فین‌تک ایران می‌باشد:

  1. دکتر فرهاد قائز، مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد به عنوان بازوی فناوری بانک ملی ایران است؛ او پیش از این معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک بود.
  2. دکتر حمید علی‌محمدی، مدیرعامل شرکت تکنوتجارت است و ایشان با هدف توسعه کسب‌وکارهای نوگرای تجارت در حوزه‌هایی چون فین‌تک، بلاک‌چین و بانکداری باز فعالیت می‌کنند.
  3. دکتر ابراهیم دانشی‌فر، عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی امام رضا مشهد است؛ او به عنوان مشاور آستان قدس رضوی در حوزه فناوری بلاک‌چین نیز فعالیت دارد.
  4. دکتر محمد جواد صمدی‌راد قائم مقام مدیرعامل شرکت ققنوس است؛ او، سابقه فعالیت به عنوان معاون فنی شرکت ققنوس را نیز در کارنامه کاری خود دارد.
  5. دکتر محمد طهرانی مدیر مرکز توسعه کسب‌و‌کار شرکت ققنوس و عضو هیئت علمی دانشگاه خاتم است؛ او همچنین بنیان‌گذار آزمایشگاه بلاک‌چین خاتم و از فعالین حوزه بلاک‌چین در ایران به شمار می‌رود.
بیشتر بخوانید:  حملات هکر ها به زیرساخت های IT دولت روسیه افزایش یافته است.

روز DemoDay  در تاریخ 20 آذرماه برگزار می‌شود و داوران هکاتون بی‌صبرانه منتظر نتیجه فعالیت تیم‌ها تا آن روز  هستند.

اخبار جدید هکاتون را می‌توانید از طریق صفحه اصلی هکاتون دنبال نمایید:

صفحه اصلی هکاتون


گزیده اخبار

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا