صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هک اطلاعات بیش از 1000 کاربر CryptoTrader.Tx 😳 

یک هکر اطلاعات بیش از 1000 کاربر از CryptoTrader.Tax ، یک سرویس آنلاین را که برای محاسبه و ثبت مالیات در معاملات cryptocurrency استفاده می شود ، به سرقت برده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گفته منبعی که هکر را در یک تالار وب تاریک دید ، این هکر به حساب کارمندان بازاریابی و خدمات مشتری CryptoTrader.Tax وارد  شد. با این دسترسی ، هکر می توانست نام مشتریان ، آدرس های ایمیل ، پروفایل های پردازنده پرداخت و پیام هایی را که گاهی حاوی درآمد رمزارز باشد ، ببیند.

سپس هکر نمونه‌هایی از این اطلاعات حساس را به نمایش درآورد و برای جلب خریداران احتمالی داده‌کاوی و ارسال تصاویر اضافی به منبع ، آنها را در تالار گفتگو ارسال کرد.

دیوید کمرر،David Kemmerer ، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی CryptoTrader.Tax به CoinDesk تأیید کرد که یک هکر در تاریخ 7 آوریل دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری بازاریابی و خدمات مشتری بدست آورد. کمرر گفت هکر قادر به دیدن جزئیات مرکز پشتیبانی در مواد بوده و پرونده ای را که حاوی 13,000 ردیف اطلاعات از جمله1,082آدرس ایمیل منحصر به فرد است بارگیری کرد.

کمرر گفت ، تیم امنیتی CryptoTrader.Tax در مورد نقض این پرونده تحقیق کردند و متوجه شدند رمزهای ورود به حساب کاربری مالیاتی و وب سایت CryptoTrader.Tax به خطر نیفتاده است. کمرر گفت ، سپس این تیم به طرفین تحت تأثیر این هشدار ،هشدار داد و اقدامات لازم را برای بهبود اقدامات امنیتی و سیستم های نظارت بر برنامه های داخلی و شخص ثالث انجام داد.

بیشتر بخوانید:  SEC به دنبال بررسی انفجار 60 میلیارد دلاری ترا

CryptoTrader.Tax با استفاده از شرکت Coin Ledger Inc. مستقر در کانزاس ، به شما امکان می دهد تا معاملات از 36 صرافی رمزارز را وارد کنند و به طور خودکار سود و خسارت درآمدی رمزارز را در گزارش های مالیاتی صادراتی به TurboTax ، نرم افزار محبوب تهیه مالیات وارد کنند.

برای پرداخت اشتراک ، کاربران پریمیوم نیز اطلاعات صورتحساب را در Stripe ، پردازنده پرداخت وارد می کنند. Stripe به پلت فرم مرکز پشتیبانی CryptoTrader وصل شده است. آدرس ایمیل و مکانهای کلی آدرس ایمیل را نشان می دهد ، اما براساس وب سایت Stripe آدرس های فیزیکی یا اطلاعات اعتباری ، بدهی و بانکی را در معرض نمایش نمی گذارد.

براساس مطالب بررسی شده توسط CoinDesk و Kemmerer ، این هکر همچنین به ارتباطات بازاریابی ، شماره ارجاع ، درآمد کمیسیون و درآمد شرکت های وابسته که سرویس CryptoTrader.Tax را در وب سایت ها و رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند ، دسترسی پیدا کرد.


اخبار بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا