نیم نگاه دیجیتالی

نیم نگاه دیجیتالی در زوم ارز و بازی های دیجیتالی

نیم نگاه دیجیتالی در زوم ارز و بازی های دیجیتالی ؛ کاربران گیم ها و بازی های دنباله داروگاها اعتیاد آور بازار هدف خوبی برای صنعت بلاکچین هستند ، چرا که این افراد معمولی تکنولوژی اینترنت را کاملا حس میکنند.  مثلا کاربری که تمام مراحل بازی را جلو میرود ، به مرحله دریافت rare میرسد ، واز بازی دریافت می کند. و آن را به یک بازار ثانویه می فروشد. و مبلغی به دست میاورد ، که با آن می تواند هر کالایی که نیاز دارد آنلاین بخرد.

سلام کریپتو

بازی های دیجیتالی - زوم ارز

فناوری گیم ها

این فناوری یک شبکه جدید ارزش تولید میکند، که سریع وجهانی است. وروز به روز افراد را به گیمهای جدید تر وآشنایی بیشتر با دنیای رمز ارزها هدایت میکند .
بازیها کلید پذیرش همگانی رمزارز می‌باشند.
گیمها ارزش فناوری بلاکچین را در افراد نهادینه میکند.
این روزها بیشتر وب‌سایت‌های خبری در موردمعرفی بازی‌های بیت‌کوین اطلاع رسانی میکنند. که شما می‌توانید با بازی‌کردن  ( ارزهای رمز نگاری ) CryptoCurrency به دست آورید.
آیا واقعا می‌توان از طریق بازی‌کردن چیزی به دست آورد؟ پاسخ این سوال بله است. حداقل در دنیای بیت‌کوین از طریق بازی کردن هم میتوان صاحب سرمایه شد.ولی این ممکن است برای بعضی افراد هنوز بسیار تعجب‌ برانگیز باشد ، اما بازی‌های بیت‌کوین زیادی برای اندروید و IOS وجود دارند که شما می‌توانید با بازی‌کردن بیت‌کوین کسب کنید.

بیشتر بخوانید:  دلار دیجیتالی چیست؟ هدف از دلار دیجیتالی چه بود؟

شما میتوانیدبه دنیای بزرگ رمز ارزها راه پیدا کنید. بله این همان راهی است که ارزش گیمها را در بلاکچین و آموزش همگانی افراد مشخص میکند.

پایگاه جامع زوم ارز - بازی های دیجیتالی

صرافی ایرانی کارت

بازی کنیدو بیت کوین کسب کنید.

با نگاه اجمالی به این بازیها به معرفی فهرستی از این بازیها میپردازیم که برای گروههای مختلف افراد در جامعه آنلاین امروزی طراحی شده است .
این بازی‌ها سبک‌های گوناگونی دارند؛کازینو، معدن، کلاسیک، فلش و بازی‌های معاملاتی.

در این گیمها هم می‌توانید بازی کنید و سرگرم شوید و هم بیت‌ کوین به دست آورید . یا ممکن است در قرعه‌کشی‌ها بیت‌کوین برنده بشوید.

بیت‌کوین بدون‌شک محبوب‌ترین ارز دیجیتال است، پس شما می‌توانید رقابت وشانس را در کنار هم داشته باشید .رقابت کنید و شانس خودتان را محک بزنید.
آری با توجه به افزون شدن روز افزون گیمها وگیمرها ادغام ورشد صنعت (بازی ،بلاکچین ) دور از انتظار نیست.

ممنونم که تا پایان مطلب نیم نگاه دیجیتالی در زوم ارز و بازی های دیجیتالی با ما همراه بودید

طاهره محمدیان

کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا